۱۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۴۴
کد خبرنگار: 2155
کد خبر: 83462398
۰ نفر

برچسب‌ها

فرایند صحیح تعلیم و تربیت با تعهد در مدارس اجرایی شود

یاسوج - ایرنا - فرماندار کهگیلویه با اشاره به نقش مهم آموزش و پرورش در تربیت نیروی انسانی نخبه و کارآمد گفت: باید آموزش و پروش فرایند صحیح تعلیم و تربیت دانش اموزان را با تعهد بیشتری اجرا کند.

علیرضا اتابک روز دوشنبه در شورای آموزش و پرورش کهگیلویه با اشاره به اینکه انگیزه تعلیم و تربیت در آموزش و پرورش کاهش یافته است ، اظهار داشت: باید با برنامه ریزی، تعهد و انگیزه تعلیم و تربیت از سوی معلمان با ارائه برنامه های به روز و کاربردی ارتقا یابد.

وی عنوان کرد: باید انسان سازی و تربیت افراد نخبه برای داشتن جامعه ای سالم در اولویت آموزش و پروش قرار گیرد.

اتابک سوق دادن هزینه‌ها به سمت آموزش و پرورش را نوعی سرمایه‌گذاری دانست و افزود: کاهش معضلات اجتماعی در هر جامعه نتیجه توسعه فرهنگ تعلیم و تربیت در ان جامعه است.

وی تقویت باورهای دینی در آموزش و پرورش را ضروری دانست و گفت: در جامعه‌ای که باورهای دینی آن تقویت شود معضلات اجتماعی کاهش خواهد یافت.

فرماندار کهگیلویه گفت:  سبک زندگی ایرانی اسلامی در آموزش و پرورش به عنوان یک اصل مهم باید در آموزش و پرورش مورد توجه قرار گیرد.

اتابک ارائه اموزش های کاربردی به دانش آموزان را ضروری دانست و گفت: در بیشتر مدارس آموزش‌های لازم به دانش آموزان به دلیل ناآگاهی معلمان ارائه نمی‌شود.

وی افزود: با توجه به وجود مشکلات زیاد در آموزش و پرورش همه نهادها بخصوص شهرداری موظف به ارائه خدمت به این نهاد فرهنگی هستند.

۲۱ هزارو ۵۹۳ دانش اموز در یکهزارو ۲۰۵ کلاس درس در این شهرستان در مقاطع تحصیلی مختلف راهی کلاس درس خواهند شد.

۷۵۳۱/۱۶۶۲

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =