۱۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۴
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83462392
۰ نفر

برچسب‌ها

پورموسوی: با تیم اصلی راهی جاکارتا خواهیم شد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران با بیان اینکه تیمش با نفرات اصلی راهی مسابقات جاکارتا خواهد شد، گفت:‌ آنطور که شنیدم اندوزنزی با حدود ۱۰ هزار هوادار برابر ما قرار می‌گیرد.

سیروس پورموسوی با اشاره برنامه‌های تیم جوانان ایران و اردوی اماده‌سازی اخیر این تیم گفت: تا حدودی به ترکیب ایده‌آلی که مورد نظرمان است دست یافتیم و با تیم اصلی خودمان راهی جاکارتا خواهیم شد. در خصوص تیم اندونزی هم باید بگویم آنطور که شنیدم هواداران این تیم برای بازی‌های تیم جوانان هم به ورزشگاه می‌آیند و حتی گفته می شود در بازی برابر ما حداقل ۱۰ هزار هوادار خواهد داشت. همچنین اندونزی تیم قدرتمند و با کیفیتی است.

وی افزود:‌ تقابل با تیمی که مقابل هوادارانش در خانه بازی می‌کند برای بازیکنان ما می‌تواند یک تجربه بسیار مفید و ارزشمند باشد. البته فوتبال در آسیا پیشرفت کرده و بسیاری از تیم‌های این منطقه عملکرد درخشانی در رده‌های مختلف از خودشان نشان می‌دهند.

سرمربی تیم جوانان ایران با اشاره به اردوی تیمش در تهران اظهار داشت: شرایط در این اردو از هر نظر مطلوب است، هم وضعیت اقامتی هم استفاده از مجموعه پک و حتی زمین چمن مرکز، همه اینها بخش هایی است که به ما کمک می‌کند تا اردوی خوب و مثبتی را برگزار کنیم. روز سه شنبه هم یک بازی دوستانه برابر تیم جوانان پیکان انجام خواهیم داد که برگزاری این مسابقه هم برای ما بسیار مفید خواهد بود.

پورموسوی گفت:‌ چهارشنبه شب راهی اندونزی خواهیم شد. هدف بعدی ما هماهنگی بیشتر تیم و بالا بردن سطح خودباوری و اعتماد بنفس بازیکنان است که در همین بازی‌ها اتفاق میافتد. همچنین امیدواریم فرصت‌های دیگری برای تقابل با چند تیم عربی هم داشته باشیم تا برای دیدار با امارات در مرحله مقدماتی آماده شویم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =