توانمندی همه جانبه در برابر دشمن داریم

تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: وضعیت امروز مرزهای غربی کشور بسیار مطلوب و قابل قبول است و ما از توانمندی و اقتدار همه جانبه در مقابله با دشمن برخورداریم.

به گزارش روابط عمومی سپاه، حجت الاسلام والمسلمین «حاجی صادقی» صبح امروز(دوشنبه) در جریان بازدید از ارتفاعات مرزی شاهو استان کرمانشاه در جمع رزمندگان قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه خداوند متعال را شاکرم که در دهه اول محرم از نزدیک به دیدار سنگر نشینان انقلاب اسلامی در این منطقه حساس و بسیار مهم کشور آمده و توفیق دیدار با آنان را دارم، گفت: از نظر ما دفاع مقدس در نظام جمهوری اسلامی همچنان ادامه دارد، اما صحنه‌های این دفاع تغییر کرده است.
وی با تاکید بر اینکه توانمندی نیروهای مسلح امروز در بالاترین سطح  قرار دارد، گفت: هنگامی که در این ارتفاعات می‌ایستیم متوجه می شویم که شعار "ما میتوانیم" کجا و چگونه به منصه ظهور رسیده است، چرا که توان نظامی و مهندسی در این منطقه فراتر از انتظار بوده و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را نشان می دهد.  

نماینده ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: مردم ما با مشاهده این حضور مقتدرانه و عزتمندانه، بیش از پیش بر اهمیت و جایگاه مجاهدت ها  و تلاش های خستگی ناپذیر و ایثارگرانه فرزندان خود در نقاط مرزی در تامین امنیت پایدار امروز ایران اسلامی صحه می گذارند.
حاجی صادقی با بیان اینکه پاسداران انقلاب اسلامی خدمت به مردم را افتخار و تکلیفی بزرگ برای خود می دانند، گفت : وضعیت امروز مرزهای غربی کشور بحمدالله بسیار مطلوب و قابل قبول است و ما از توانمندی و اقتدار همه جانبه در مقابله با دشمن برخورداریم.
در این بازدید که حجت الاسلام والمسلمین محمد هادی رضایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه و سردار سرتیپ پاسدار محمد نظر عظیمی فرمانده قرارگاه نجف، نماینده ولی فقیه در سپاه را همراهی می کردند، حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در فضایی صمیمی با رزمندگان و بسیجیان حاضر در ارتفاعات مرزی، به گفت و گو پرداخت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =