۱۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۱
کد خبرنگار: 1008
کد خبر: 83462335
۰ نفر

برچسب‌ها

اجرای طرح زوج و فرد در تبریز ادامه می‌یابد

تبریز - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تاثیر مثبت اجرای طرح زوج و فرد در بافت مرکزی شهر تبریز، از ادامه اجرای این طرح خبر داد.

جواد رحمتی روز دوشنبه در چهارمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک آذربایجان شرقی اظهار کرد: اجرای این طرح، مزایایی همچون کاهش ترافیک و کاهش آلودگی هوا را به دنبال داشته و به عنوان یکی از تخصصی ترین تصمیمات شورای ترافیک، اجرا می شود.

وی بر ضرورت استفاده شهروندان از وسائط نقلیه عمومی تاکید کرد و گفت: استفاده از سرویس عمومی برای ادارات دولتی و سازمان ها نیز می تواند نقش موثری در اجرای موفق این طرح و کاهش تردد در بافت مرکزی شهر را به دنبال داشته باشد.

رحمتی، قانون را سرلوحه اصلی تمامی دستگاه های اجرایی، نظامی و انتظامی دانست و افزود: تشویق مردم به رعایت الزامات و محدودیت های ترافیکی، یکی از اصلی ترین موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار گرفته و در صورت عدم رعایت و بی توجهی، اعمال قانون نیز باید مورد توجه مجریان قانون قرار گیرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان شرقی نیز در این جلسه از کاهش ۲۳ تا ۲۷ درصدی تردد در بافت مرکزی تبریز پس از اجرای طرح زوج و فرد خبر داد.
۶۱۳۲/۵۱۸
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =