انعقاد ۱۴۰ قرارداد دانش‌بنیان صنعت غذایی به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان

تهران- ایرنا- در دو روز نخست برگزاری گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش ‌بنیان و استارتاپ‌های صنعت غذایی ۱۴۰ قرارداد دانش بنیان به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیارد تومان منعقد شده است که امروز ( ۱۱ شهریورماه ) سه قرارداد با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به امضا رسید.

گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش ‌بنیان و استارتاپ‌های صنعت غذایی که با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از روز گذشته ( ۱۰ شهریورماه ) به مدت سه روز در محل این صندوق در حال برگزاری است، ۱۴۰ قرارداد و تفاهم نامه میان شرکت‌های حاضر در این رویداد منعقد شده است.

سه توافق نامه‌ای که امروز دوشنبه در حاشیه این گردهمایی فناورانه منعقد شد، میان شرکت نان قدس رضوی و شرکت پویا تدبیر کارآمد با موضوع ارایه راهکار افزایش ماندگاری دونات و اشترودل به ارزش ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان، همچنین توافق نامه میان گروه تولیدی عالیس و شرکت نصب نیروی ایران در خصوص استفاده از پرتی انرژی در کارخانه عالیس برای تولید برق توسط سیستم CHP به ارزش ۷ میلیارد تومان است.

توافق نامه میان شرکت آرد قدس رضوی و شرکت دانش بنیان فناوران شریف در رابطه با طراحی و ساخت ماشین آلات و تجهیزات خط فرآوری کینوا به ارزش سه میلیارد تومان نیز از دیگر قراردادهایی بود که با حضور معاون علمی رئیس جمهوری منعقد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =