۱۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۴۶
کد خبرنگار: 2204
کد خبر: 83462158
۰ نفر

برچسب‌ها

رانندگی با حرکات نمایشی به دستگیری ختم شد

بیرجند - ایرنا - جوانی که با انجام حرکات نمایشی با خودرو در بیرجند برای شهروندان و عابران پیاده ایجاد مزاحمت می‌کرد و اقدام به انتشار فیلم و تصاویر تخلفات خود در اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی روز دوشنبه گفت: در پی اخبار و گزارشات متعدد واصله به پلیس امنیت عمومی خراسان جنوبی و با رصد فضای مجازی، اطلاعاتی به دست آمد که فردی جوان با خودروی پژو پارس اقدام به انجام انواع مختلف حرکات نمایشی با خودرو از جمله لایی کشی، عبور با دوچرخ از روی جداول، تیکاف و دستی کشیدن و غیره می‌کند و با این کار باعث ایجاد رعب و وحشت در شهروندان شده و برای آنان ایجاد مزاحمت می‌کند.

سرهنگ علی اکبر حیدری بیان کرد: بررسی‌های پلیس امنیت عمومی حاکی از این بود که متهم با همراهی یک تیم مستندساز از اقدامات خود تصویربرداری کرده و با انتشار فیلم‌ها، تصاویر و تبلیغات گسترده در این خصوص باعث اشاعه تخلفات راهنمایی و رانندگی و موجب نارضایتی بین شهروندان شده است و جوانان را تحریک و ترغیب به انجام این تخلفات می‌کند.

وی افزود: با دستور سردار مجید شجاع فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی و هماهنگی با دادستان محترم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بیرجند، موضوع به صورت ویژه پیگیری شد و متهم به اتهام اخلال در نظم و آرامش عمومی تحت پیگیرد قرار گرفت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: متهم که به صورت حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کرد، دسترسی به صفحات خود در فضای مجازی را محدود کرده بود ولی با اقدامات فنی و سایبری، جوان متخلف شناسایی و در شهرستان بیرجند دستگیر شد.

وی تصریح کرد: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شد و با دستور مقام قضایی خودرو توقیف و با نصب بنر نوشته به مدت سه روز در محل ارتکاب تخلفات در «میدان مادر» خیابان معلم بیرجند توقیف شد.

۹۸۹۳*۳۰۲۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =