۱۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۷
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83462151
۱ نفر

برچسب‌ها

آذری: حضورم در باشگاه استقلال صحت ندارد

تهران- ایرنا- مدیرعامل سابق باشگاه ‌ذوب‌آهن اصفهان اعلام کرد که تا این لحظه برنامه های خود را برای مدیرعاملی باشگاه استقلال به محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان ارایه نکرده و این موضوع به دور از واقعیت است.

«سعید آذری» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: این که شایعه شده است برای حضور بر صندلی مدیریت باشگاه استقلال به محمدرضا داورزنی «معاون وزیر ورزش و جوانان» برنامه داده ام به دور از واقعیت است و حقیقت ندارد.

وی افزود: هنوز هیچ پیشنهاد رسمی برای حضور در هیات مدیره و یا مدیرعاملی استقلال به من نشده است و به طور حتم اگر این اتفاق رخ دهد به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهم کرد.

مدیرعامل سابق باشگاه ذوب آهن اصفهان با اشاره به واکنش مثبت هواداران استقلال به شایعه حضور او در این تیم، خاطرنشان کرد: هواداران استقلال علاقه دارند که من مدیرعامل این باشگاه شوم و این نشان از محبت آنها است.

آذری با اشاره به جدایی از ذوب آهن تصریح کرد: این درست که من دیگر در باشگاه بزرگ ذوب‌آهن اصفهان سمتی ندارم اما هوادار این تیم هستم و امیدوارم در ادامه لیگ نوزدهم بهترین روزها را پیش رو داشته باشد.

وی در پایان گفت: علیرضا منصوریان برای ذوب‌آهن زحمت کشیده و امیدوارم او با قدرت به کارش در این تیم ادامه دهد. او باید از اعتبار مربیگری‌ خود دفاع کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =