معاون وزیر کشور: هر ۲ روز معادل سقوط یک هواپیمای فوکر تلفات جاده ای داریم 

تهران- ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: در حال حاضر شاهد جانباختن روزانه ۴۵ نفر در تصادفات جاده ای هستیم و هر ۲ روز معادل سقوط یک هواپیمای فوکر تلفات جاده ای داریم.

به گزارش خبرنگار ایرنا مهدی جمالی نژاد روز دوشنبه در نشست فصلی مدیران عامل سازمان های پایانه های مسافربری شهرداری ها اظهار داشت: در حوزه مدیریت پایانه های مسافربری حمل و نقل عمومی همچون برخی دیگر از عرصه های مدیریت شهری، نیازمند تحول جدی هستیم.

وی اعلام کرد: در بحث پایانه ها و مدیریت آنها همراه با تحولات شهری حرکت نکرده ایم و چند سالی است که در این حوزه نگاه نو و تحولات را کمتر شاهد بودیم؛ بنابراین نیازمند نگاه نوآورانه و خلاقانه هستیم که بسیار می تواند کمک رسان در این حوزه باشد.
معاون عمرانی وزیر کشور گفت: اگر کمیته ای مشترک بین پلیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها و اتحادیه پایانه های مسافربری شهرداری ها باشد و در یک بازه زمانی کوتاه این کار انجام شود، بسیاری از مشکلات در این حوزه حل می‌شود.
وی تاکید کرد: بر این اساس یک ضرب الاجل می گذاریم که تا پایان سال این کمیته فعال شود و پایه گذار مقدمات ابتکاری و نوین در این زمینه باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =