امام جمعه سمنان: رضایت مردم در هر شرایطی جلب شود

سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: رضایت مردم و تقویت وحدت و انسجام ملی یک ضرورت است و همه مسئولان باید برای حفظ این رویه در هر شرایطی تلاش کنند.

آیت الله سید محمد شاهچراغی روز دوشنبه در دیدار با مسوولان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در دفتر امام جمعه سمنان به مناسبت هفته تعاون، افزود: پیروی از فرموده‌های ولایت فقیه در کنار جلب رضایت ‌مندی مردم امری واجب و ضروری است.

وی ادامه داد: پیروی از فرموده‌های مقام معظم رهبری تنها راه برون رفت از مشکلات مادی و معنوی در شرایط کنونی جامعه است و همه باید در عمل پیروی خود از فرموده‌های ولایت فقیه را نشان دهند.

وی ابراز داشت: سوق دادن سرمایه‎داران به سمت ایجاد تعاونی و فرصت شغلی جدید باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد، چرا که سپرده گذاری در بانک‌ها سود و نفعی برای مردم ندارد.

آیت الله شاهچراغی تصریح کرد: پول و سرمایه‌های افراد باید در تولید و اشتغالزایی هزینه شود، برای تحقق این رویکرد لازم است استاندار نشست‌هایی را با سرمایه‌داران برگزار کند و ائمه جمعه نیز به سهم خود در ترغیب افراد سرمایه‌دار به سرمایه‌گذاری عام المنفعه تلاش کنند.

وی خاطرنشان کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه اشتغال تا کنون عملکرد مطلوب داشته و باید در زمینه ایجاد اشتغال برای افراد جویای کار و رونق تولید بیش از پیش تلاش کند.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان اظهار داشت: اشتغالزایی نوعی احسان و خدمت‌رسانی به مردم است که موجب افزایش رضایتمندی مردم و کسب رضای خدا می‌شود.

اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، نمایندگانی از تعاونی‌های مختلف، کارفرمایی، بسیج کارگری و تعاونگران فعال استان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان سمنان حضور داشتند.

۱۳ شهریور در ایران روز تعاون نامگذاری شده است.

۷۳۴۲/۶۱۰۳

اخبار مرتبط