واکنش حزب الله به رژیم صهیونیستی قهرمانانه بود

تهران-ایرنا- "محمد عبدالسلام" سخنگوی نیروهای انصارالله یمن پاسخ حزب الله لبنان به تجاوزات رژیم صهیونیستی را قهرمانانه دانست و افزود که این واکنش، اعتبار مقاومت اسلامی را که در طول تاریخ درخشان خود از آن برخوردار بوده است ، بیشتر کرد.

به گزارش پایگاه المسیره، وی در باره هدف قرار گرفتن خودروی نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در مقابل شهر "مارون الراس" لبنان و در عمق خاک فلسطین اشغالی افزود که این واکنش نشان داد که توان نظامی در

مواجهه با قلدری های اسرائیل حق ملت و ارتش لبنان است.

وی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت که این واکنش اعتبار مقاومت اسلامی را که در طول تاریخ درخشان خود از آن برخوردار بوده است ، بیشتر می‌کند.

عبدالسلام گفت که واکنش حزب الله سیلی به رژیم های خائن به امت و رژیم‌هایی که از صهیونیست‌ها صهیونیست‌تر هستند به شمار می‌رود.

حزب الله لبنان عصر دیروز (یکشنبه) اعلام کرد که یک خودروی ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال فلسطین اشغالی در پاسخ به حمله این رژیم در سوریه هدف قرار داد.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با تأیید این حمله، اعلام کرد که یک فروند موشک ضد تانک از لبنان به سمت شمال اسراییل (سرزمین های اشغالی) شلیک شده است.

"بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی و ارتش این رژیم پس از این حمله ادعا کردند که این عملیات هیچگونه تلفاتی برای صهیونیست ها نداشته، ولی رسانه‌های صهیونیستی برخلاف بیانیه ارتش این رژیم و نتانیاهو،

اعتراف کردند که در حمله دیروز حزب الله به شمال اسراییل (فلسطین اشغالی) دست کم دو نظامی زخمی شده اند.

در مقابل ادعای نخست وزیر و ارتش رژیم صهیونیستی، حزب الله لبنان اعلام کرد که در حمله رزمندگان مقاومت اسلامی چهار نظامی صهیونیست زخمی و یک نفر هم به هلاکت رسیده که حضور بالگرد رژیم صهیونیستی در نزدیکی

محل عملیات رزمندگان حزب الله و انتقال زخمی شدگان این حمله که توسط نیروهای مقاومت فیلمبرداری و پخش شده، سخنان مقامات حزب الله را تایید می کند.

حزب الله همچنین اعلام کرده که این عملیات فقط در پاسخ به حمله صهیونیست ها به یک مقر این جنبش در نزدیکی دمشق پایتخت سوریه که موجب شهادت دو نفر از رزمندگان حزب الله شده بود، صورت گرفته و تجاوزهای دیگر

رژیم صهیونیستی نیز در زمان مناسب پاسخ داده خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =