جنبلاط :پاسخگویی بخش جدایی ناپذیر از روند مواجهه با اسرائیل است

تهران-ایرنا- "ولید جنبلاط" رئیس حزب دروزی سوسیالیست ترقی خواه لبنان در واکنش به پاسخ حزب الله به حملات رژیم صهیونیستی تاکید کرد که پاسخگویی به تجاوزات اسرائیل بخش جدایی ناپذیر از روند مواجهه با این رژیم است.

وی برخلاف برخی سیاستمداران لبنانی مخالف مقاومت ملت لبنان مانند « فواد سنیوره» نخست وزیر اسبق و « سمیر جعجع» رئیس حزب « نیروهای لبنانی» در توییتی در باره هدف قرار گرفتن خودروی نظامی ارتش رژیم صهیونیستی  در روز یکشنبه در مقابل شهر "مارون الراس" لبنان و در عمق خاک فلسطین اشغالی نوشت که پاسخگویی به تجاوزات جزء لاینفک از روند مواجهه با این رژیم است.

فرنجیه: واکنش مقاومت به حملات اسرائیل برتوان بازدارندگی ما تأکید داشت
فرنجیه: واکنش مقاومت به حملات اسرائیل برتوان بازدارندگی ما تأکید داشت​​​​​

"سلیمان فرنجیه" سیاستمدار سرشناس لبنانی و رهبر حزب جریان مسیحی "المرده" نیز در توییتی نوشت که واکنش عمیق مقاومت قدرت ما و حق ما در دفاع از سرزمین و ملت خود را بالا برده و بر توازن بازدارندگی و  قدرت ما تأکید داشت.

حزب الله لبنان عصر دیروز (یکشنبه) اعلام کرد که یک خودروی ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال فلسطین اشغالی در پاسخ به حمله این رژیم در سوریه هدف قرار داد.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با تأیید این حمله، اعلام کرد که یک فروند موشک ضد تانک از لبنان به سمت شمال اسراییل (سرزمین های اشغالی) شلیک شده است.

"بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی و ارتش این رژیم پس از این حمله ادعا کردند که این عملیات هیچگونه تلفاتی برای صهیونیست ها نداشته، ولی رسانه‌های صهیونیستی برخلاف بیانیه ارتش این رژیم و نتانیاهو،

اعتراف کردند که در حمله دیروز حزب الله به شمال اسراییل (فلسطین اشغالی) دست کم دو نظامی زخمی شده اند.

در مقابل ادعای نخست وزیر و ارتش رژیم صهیونیستی، حزب الله لبنان اعلام کرد که در حمله رزمندگان مقاومت اسلامی چهار نظامی صهیونیست زخمی و یکنفر هم به هلاکت رسیده که حضور بالگرد رژیم صهیونیستی در نزدیکی

محل عملیات رزمندگان حزب الله و انتقال زخمی شدگان این حمله که توسط نیروهای مقاومت فیلمبرداری و پخش شده، سخنان مقامات حزب الله را تایید می کند.

حزب الله همچنین اعلام کرده که این عملیات فقط در پاسخ به حمله صهیونیست ها به یک مقر این جنبش در نزدیکی دمشق پایتخت سوریه که موجب شهادت دو نفر از رزمندگان حزب الله شده بود، صورت گرفته و تجاوزهای دیگر

رژیم صهیونیستی نیز در زمان مناسب پاسخ داده خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =