طبل رسوایی نتانیاهو در تلویزیون رژیم صهیونیستی به صدا درآمد

تهران – ایرنا – انتشار چند عکس و یک ویدیوی جدید از صهیونیستی که بر اثر عملیات حزب الله لبنان زخمی شده و در تلویزیون رژیم پخش شده، نشان می دهد که نتانیاهو بار دیگر برای سرپوش گذاشتن بر ناکامی خود به دروغ متوسل شده است.

شبکه خبری "کان" رژیم صهیونیستی با انتشار گزارشی تصویری از صهیونیست زخمی ارتش رژیم اشغالگر نشان می دهد که نتانیاهو در این خصوص که حمله حزب الله لبنان به خودروی زره پوش ارتش صهونیستی هیچ تلفاتی نداشته، کذب است.

در این گزارش تصویری ۶ دقیقه ای، یک بالگرد نظامی ارتش رژیم صهیونیستی مجروحی را از مکانی به یک اسکله آورده است (احتمال می رود این اسکله در حیفا باشد) که دیگر نظامیان این رژیم به سرعت وی را به آمبولانسی منتقل می کنند.

در بخش دیگر این ویدیو، آمبولانس نظامی زخمی صهونیست را از  اسکله به بیمارستان می برد، در این میان آشفتگی افراد حاضر در صحنه نشان می دهد که تا چه حد از عملیات انتقامی حزب الله لبنان ترسیده اند.

علاوه بر این گزارش تصویری، عکس های جدیدی از صهیونیست زخمی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که همگی از زوایای مختلف و با وضوح مناسب نشان می دهد صهونیست مجروح بر روی برانکارد حمل می شود و به شدت زخمی شده است.


اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =