هنرمند شهرکردی در رقابت استارکاپ تقدیر شد

شهرکرد- ایرنا- احمد ریاحی دهکردی هنرمند عکاس چهارمحال و بختیاری در پنجمین دوره از رقابت‌های استارکاپ کشور، شایسته تقدیر در بخش رقابتی این برنامه علمی آموزشی شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، استارکاپ ۹۸ با همراهی بیش از ۷۰ شرکت‌کننده از سراسر ایران و ۵۰ نفر تیم داوری، اجرایی و مهمانان ویژه این دوره در ۳ بخش رقابت نجومی، رقابت عکاسی و آموزشی، شهریورماه در کاروانسرای قصر بهرام واقع در پارک ملی کویر استان سمنان برگزار شد.

در این رقابت سالانه ، که از سوی مرکز نجوم آوا استار و با همکاری انجمن نجوم ایران و سازمان جغرافیایی برگزار شد، شرکت‌کنندگانی متشکل از منجمان آماتور و عکاسان نجومی کشور حضور داشتند.

همچنین با توجه به استقبال گسترده علاقه‌مندان و حضور تعداد زیادی از عکاسان نجومی، رقابت عکاسی استارکاپ پنجم در ۲ بخش برگزار شد.

بخش جدید عکاسی تحت عنوان «معماری در شب» و با حمایت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد و داوری این بخش را استاد جواد نجفعلی‌زاده و سعید محمودی ازناوه، از پیشکسوتان عکاسی شب و معماری بر عهده داشتند.

احمد ریاحی دهکردی عکاس ایرنا مرکز شهرکرد توانست در بخش عکاسی «معماری در شب» پنجمین دوره از رقابت‌های استارکاپ کشور ، عنوان عکاس شایسته تقدیر را کسب کند.

۷۳۶۳/۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =