۱۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۳۷
کد خبرنگار: 2440
کد خبر: 83461304
۱ نفر
مهرعلیزاده نایب رئیس کمیته داوران یونسکو شد 

تهران - ایرنا - محسن مهرعلیزاده رئیس فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای در هجدهمین محمع عمومی اتحادیه جهانی هنرهای رزمی به عنوان رئیس کمیته داوران یونسکو در مسابقات هنرهای رزمی انتخاب شد.

هجدهمین مجمع عمومی اتحادیه جهانی هنرهای رزمی جهان امروز  در کره جنوبی برگزار شد.
به پیشنهاد رئیس اتحادیه جهانی ورزش‌های هنرهای رزمی (مارشال آرت) مهرعلیزاده رئیس فدراسیون بین المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی(IZSF) برای نایب رئیسی در کمیته داوران یونسکو کاندید شد که توانست با اکثریت آرا به عنوان نایب رئیس این کمیته انتخاب شود. در ادامه مقرر شد مجمع عمومی این کمیته سال آینده به میزبانی ایران برگزار شود. 
همچنین در جریان دیدارها و جلسات مهرعلیزاده دومین جلسه هیات رئیسه کنفدراسیون آسیایی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در شهر چونگ جو کره جنوبی برگزار شد. 
در این جلسه علاوه به مهرعلیزاده، لی رئیس کنفدراسیون آسیا، امیررضا آیرم عضو هیات رئیسه و خزانه‌دار، هونگ دبیرکل کنفدراسیون، سارجیت عضو هیات اجرایی حضور داشتند. در این جلسه برنامه‌های این کنفدراسیون پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.

مقر کنفدراسیون آسیایی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در سال ۲۰۱۷ میلادی از کشور افغانستان به شهر بوسان کره جنوبی منتقل شده بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =