۱۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۲۳
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83461253
۰ نفر

برچسب‌ها

حسینی: می‌توانیم در دنیا اول فوتبال ساحلی باشیم

تهران- ایرنا- دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان گفت: فوتبال ساحلی تا رنکینگ دوم جهان بالا آمد و به طور حتم اگر حمایت‌های لازم صورت بگیرد می‌توانیم تا رتبه اول جهان پیش برویم.

«پیمان حسینی» در حاشیه تمرین تیم ملی ساحلی اظهار داشت: بچه‌ها با انگیزه زیادی در تمرینات تیم ملی شرکت می‌کنند و انگیزه زیادی دارند تا به آمادگی مطلوب دست پیدا کنند.
وی افزود: حضور پر شور خبرنگاران در تمرین تیم ملی ساحلی انگیزه بازیکنان را به طرز قابل ملاحظه‌ای افزایش داد. نمایندگان رسانه‌های گروهی پل ارتباطی ما و مردم هستند.
حسینی خاطرنشان کرد: المپیاد مسابقات ساحلی جهانی در پیش است. این مسابقات از اهمیت زیادی برخوردار است و می‌تواند جایگاه ایران را در دنیا تثبیت کند.
وی تصریح کرد: بهترین خبری که رییس فدراسیون داد، تعویض ماسه زمین ساحلی کمپ تیم‌های ملی بود و این موضوع می‌تواند در برنامه‌های آماده سازی ما نقش مهمی را ایفا کند.
دروازه بان  تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان تاکید کرد: فوتبال ساحلی تا رنکینگ دوم جهان بالا آمد و به طور حتم اگر حمایت‌های لازم صورت بگیرد می‌توانیم تا رتبه اول جهان پیش برویم.
وی در پایان گفت: مربیان داخلی خوبی در فوتبال ساحلی داریم که با علم  روز دنیا آشنا هستند و با این کادر فنی ایرانی می‌توانیم به افتخارات خوبی در دنیا برسیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =