۱۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۰۱
کد خبرنگار: 804
کد خبر: 83461184
۰ نفر
عملیات حزب الله، صهیونیست ها را به پناهگاه کشاند

تهران - ایرنا - رژیم صهیونیستی در پی ناآرامی در مرز لبنان با فلسطین اشغالی، از شهرک نشینان صهیونیست خواست به پناهگاه بروند.

به گزارش عصر یکشنبه شبکه خبری الجزیره، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ساکنان مناطق واقع در مرزهای لبنان تا عمق چهار کیلومتری باید در خانه‌های خود باقی بمانند.

رسانه ها لحظاتی قبل اعلام کردند که حزب الله لبنان یک خودروی ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال فلسطین اشغالی با موشک هدف قرار داده است.

بر اساس این گزارش موشک شلیک شده از سوی حزب الله، از نوع کورنت بوده است.

شبکه خبری المیادین نیز اعلام کرد که رژیم صهیونیستی به بیمارستان ها آماده باش اعلام کرده است.

ساعات اولیه بامداد یکشنبه ۲۵ آگوست (۳ شهریور) دو پهپاد متجاوز رژیم صهیونیستی با نادیده گرفتن حریم هوایی لبنان در جنوب بیروت در منطقه ضاحیه سقوط کردند. پهپاد نخست هیچگونه خسارتی به همراه نداشت، اما پهپاد دوم که مجهز به بمب بود، به بخشی از ساختمان رسانه ای حزب الله خساراتی وارد کرد.  
«سید حسن نصـــرالله» دبیر کل حزب‌الله لبنان در واکنش به این حمله ها خطاب به سران رژیم صهیونیستی با بیان اینکه این گروه وارد فاز تازه‌ای از مقابله با رژیم صهیونیستی شده است، گفت که این رژیم غاصب باید آماده پاسخ قریب‌الوقوع حزب‌ الله باشند.

«میشل عون» رئیس جمهوری لبنان هم با محکوم کردن تجاوز پهپادی رژیم صهیونیستی به خاک این کشور تاکید کرد این حمله ها اعلام جنگ به لبنان است و ما حق دفاع از خود را محفوظ می دانیم.
«سعد حریری» نخست‌ وزیر لبنان نیز در واکنش به سقوط دو پهپاد اسرائیلی در جنوب بیروت، ‌ ورود این دو پهپاد را تجاوز آشکار به حاکمیت و تمامیت ارضی لبنان خواند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =