۱۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۵۰
کد خبرنگار: 2749
کد خبر: 83461157
۱ نفر
خیبر خرم‎آباد نیازمند حمایت مالی است

خرم‎آباد - ایرنا - مدیرعامل باشگاه خیبر خرم‎آباد گفت: برای حضور قدرتمند در رقابت های فوتبال دسته دوم کشور تیم فوتبال خیبر نیازمند حمایت مالی است.

به گزارش ایرنا ولی خسروی روز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه در سالن جلسات خانه معلم اظهار داشت: سال گذشته را با تمام مشکلات مالی پشت سر گذاشتیم و اکنون کادر فنی برای ساماندهی تیم در تلاش است.
وی گفت: تیم فوتبال خیبر برند لرستان است چرا نباید مسئولین به این تیم کمک کنند.

وی ادامه داد: سرمایه گذاران لرستانی هیچگونه کمکی به این تیم نکرده اند و خیبر اکنون تنها است.
خسروی بیان کرد: هشت ماه پیش توسط شورای شهر خرم آباد ۲۰میلیون تومان اعتبار برای کمک به تیم تصویب شد اما تاکنون این مبلغ پرداخت نشده است.
وی افزود: برخی ها در حال تخریب  تیم خیبر هستند اما همان هایی که باعث این اختلافات می شوند حتی یکروز هم نمی توانند تیم داری کنند.
وی ادامه داد: سال۹۳ با ۲۵۰میلیون تومان اعتبار تیم خیبر را به لیگ دسته یک رساندیم امسال قول صعود نمی دهیم اما تمام تلاش خود را می کنیم.
خسروی تاکید کرد: خبرنگاران باید حامی تیم باشند و در همه حال خیبر را تنها نگذراند.
وی بیان کرد: برای هر بازی و تبلیغات حاشیه زمین مسابقه باید ۱۲میلیون تومان حق پخش زنده به صدا و سیما پرداخت کنیم.
قول صعود نمی دهم اما تا آخرین روزهای لیگ مردانه می جنگیم
سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم‎آباد گفت:  تمرینات این تیم هشتم تیرماه امسال شروع شد و پس از آن با انجام تست از بازیکنان برتر به جمع بندی رسیدیم و با برگزاری اردو اکنون آماده برگزاری لیگ هستیم.
مهرداد خادمی در ادامه این نشست اظهار داشت: مظلومانه ترین خیبر دوران را تحویل گرفتم، خیبر در سال های گذشته از وضعیت مالی نسبتا خوبی برخوردار بودند.
وی بیان کرد: قول صعود نمی دهیم اما  تا آخرین روزهای لیگ مردانه می جنگیم و فوتبال متفاوتی را نسبت به سال های گذشته از خیر خواهید دید.
وی ادامه داد: میانگین سنی تیم ۲۵ سال است و در تمامی پست ها بازیکنی های خوبی را در اختیار داریم همچنین ۶بازیکن غیر بومی در فصل جدید برای این تیم توپ خواهند زد.
/۶۰۶۰/۳۲۱۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =