نمایندگان به وزیر صمت برای تکمیل گزارش‌ها مهلت دادند

تهران - ایرنا - عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: سه نفر اعضا کمیسیون صنایع و معادن مجلس از وزیر صمت سوال طرح کردند که پس از پاسخ‌های وزیر در نهایت نمایندگان برای تکمیل گزارش‌های لازم به وزیر صنعت، معدن و تجارت مهلت دادند.

«سیدجواد حسینی کیا» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به  نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان وزیر برگزار شد ۳ سوال از وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح شد که نمایندگان سوال‌کننده به رحمانی برای ارائه گزارش‌های لازم مهلت دادند.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی افزود: مقرر شد وزارت صمت اطلاعات لازم درباره موارد موردنظر نمایندگان را جمع آوری و به آنها ارائه کند.

وی با بیان اینکه اصغر مسعودی درخصوص کیفیت واگذاری پهنه های معدنی در مناطق حفاظت شده وزیر صمت را مورد سوال قرار داد، اظهار کرد: مقرر شد؛ جلسه ای ظرف دو هفته آینده برای بررسی مشکل مذکور با حضور وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شود.

نائب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سوال‌کننده بعدی حسن کامران دستجردی بود که در مورد موضوعات مربوط به مدیریت در وزارت صمت آقای رحمانی را مورد سوال قرار داد.

حسینی کیا به سوال سیدجواد ساداتی نژاد از وزیر صنعت، معدن و تجارت اشاره کرد و یادآور شد: قرارداد سایپا با سیتروئن محور سوال این نماینده از رحمانی بود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پس از پاسخ‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت  در نهایت نمایندگان برای ارائه گزارش‌های لازم به وزیر صنعت، معدن و تجارت مهلت دادند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =