۱۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۰۰
کد خبرنگار: 1565
کد خبر: 83461112
۱ نفر

برچسب‌ها

تصادفات ۲۴ ساعت گذشته کرمان ۶۹ مصدوم و هشت کشته بر جا گذاشت

کرمان - ایرنا - به گفته مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمان گزارش های ثبتی سامانه اورژانس پیش بیمارستانی طی ۲۴ ساعت گذشته نشان می دهد که طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر حوادث رانندگی در این استان ۶۹ نفر مصدوم و ۸ تن جان باخته اند.

سید محمد صابری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه از سفرها بی مورد در شهریور به دلیل ازدحام سفرها باید پرهیز کرد گفت: تصادفات رخ داده در ۲۴ ساعت گذشته کرمان از ساعت ۱۲ ظهر شنبه ۹ شهریور ماه الی ۱۲ ظهر یکشنبه ۱۰ شهریور ماه است.  

صابری افزود: افراد مصدوم حوادث ۲۴ ساعت گذشته کرمان توسط تیم های فوریت های پزشکی در محل حادثه درمان و یا به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی هشت نفر به دلیل حوادث ترافیکی جاده ای قبل از رسیدن آمبولانس و به علت شدت جراحات در دم جان باخته اند و آمار تکمیلی جان باختگان ناشی از حوادث ترافیکی مربوط به بازه زمانی گزارش شده از طریق پزشکی قانونی و سایر نهادهای ذیربط اعلام می شود.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کرمان تاکید کرد: بر اساس آمار اعلام شده از سوی سازمان پزشکی قانونی کشور، بیشترین آمار جانباختگان حوادث ترافیکی هر سال مربوط به "شهریور ماه" است به نحوی که در ۱۰ سال گذشته ۱۹ هزار و ۹۹۲ نفر فقط در سفرهای شهریور جان خود را از دست داده اند.

۳۰۲۹/ ۵۰۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =