صحبت‌های ملی‌پوشان بسکتبال ایران پیش از دیدار با تونس

تهران- ایرنا- ملی‌پوشان بسکتبال ایران امیدوارند که در دیدار دومشان از جام‌جهانی ۲۰۱۹ چین برابر تونس پیروز میدان شوند.

در جریان تمرین امروز تیم ملی بسکتبال ایران برای دیدار با تونس ملی‌پوشان از وضعیت خود پیش از این مسابقه صحبت کردند.

آرمان زنگنه ملی‌پوش موقعیت ۴ ایران اظهار داشت: بازی سختی برابر تونس خواهیم داشت. این حریف تیم خوبی دارد و ما باید با قدرت برابرشان به میدان برویم. هنوز شانس صعود داریم و انشالله با انرژی مثبت و دعای خیر مردم برای برد و صعود تلاش می‌کنیم.

محمد جمشیدی نیز درباره وضعیت تیم ملی تصریح کرد: در دیدار برابر پورتوریکو اتفاق بدی برای ما افتاد. برای صعود باید باخت را فراموش کنیم و انشالله بازی با تونس جبران کنیم. امیدواریم که تونس هم پورتوریکو را ببرد. خیلی امیدواریم و باید بگویم که فراموش کردن بازی قبل واقعا سخت است.

محمد حسن زاده نیز گفت: انشالله بازی فردا را با تمرکز خوب وارد زمین می‌شویم و برابر تونس به پیروزی می‌رسیم. امیدواریم که بتوانیم در این مسابقه برنده شویم. ما برابر پورتوریکو هم خوب کار کردیم. همه فکر می کردند با ۲۰ امتیاز اختلاف برابر این تیم شکست می‌خوریم اما آنقدر خوب بازی کردیم که می‌توانستیم ببریم و در ثانیه پایانی تمرکز نداشتیم و باختیم.

آرون گرامی‌پور ملی‌پوش دو رگه تیم ملی نیز درباره دیدار با تونس گفت: امروز تمرین خوبی داشتیم و برای بازی فردا آماده‌ایم و تلاش می‌کنیم که برنده شویم. بازی بزرگی داریم و امیدواریم که بهترین عملکرد را داشته باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =