۱۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۰۸
کد خبرنگار: 2502
کد خبر: 83461077
۰ نفر

برچسب‌ها

شاهین طبع: داور  عامل باخت برابر پورتوریکو بود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران در جریان تمرین امروز گفت: داور چینی مسابقه چند اشتباه محرز در نیمه دوم داشت و این برایم جای سوال دارد.

مهران شاهین‌طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران که جام‌جهانی را با باخت عجیب برابر پورتوریکو شروع کرد درباره این مسابقه اظهار داشت: وقتی یک داور چینی برای  این مسابقه می‌گذارند، حتی تماشاگران هم متوجه اتفاق‌ها می‌شوند. به هر حال اگر صعود ایران سخت‌تر شود برای آنها بهتر است.

سرمربی تیم ملی بسکتبال ادامه داد: داور چینی در نیمه دوم چند اشتباه محرز داشت که در صورت نبود این اشتباهات نتیجه می‌توانست به نفع ما باشد. واقعا این موضوع برای من جای سوال دارد.

وی درباره دیدار با تونس گفت: تونس تیم سازماندهی شده‌ای دارد. درست است که با ۴۰ امتیاز اختلاف برابر اسپانیا باخته اما تیم خوبی است که قهرمان آفریقا شده و حدود ۳۰ بازی تدارکاتی داشته‌است. بازیکن شاغل در آمریکا و اروپا دارد اما بهتر از پورتوریکو نیست و بازیکنان ما می‌توانند عملکرد بهتری نسبت به بازی با پورتوریکو داشته باشند.

شاهین‌طبع افزود: در این مسابقه نیاز به تمرکز بسیار بالا در جریان مسابقه و فشار دفاعی خوب داریم. نباید فشار دفاعی را در این مسابقه رها بکنیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال درباره دیدار با اسپانیا نیز تصریح کرد: این تیم شرایط خاص خودش را دارد. تیم‌ها در جام جهانی جایگاه‌شان کاملا مشخص است. باید روز خیلی خوبی داشته باشیم که برابر اسپانیا بازی مناسبی به نمایش بگذاریم. اسپانیا مملو از بازیکنان شاخص است. با این شرایط ما برابر این تیم به دنبال عملکرد خوب هستیم و امیدمان به بازی برابر تونس است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =