بسیج دربخش‌های گوناگون جامعه تاثیرگذاراست

قم – ایرنا – فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) قم گفت: بسیج به عنوان یک ظرفیت عظیم در نظام اسلامی، در همه زمینه‌ها و عرصه‌ها فعالیت دارد و در بخش‌های گوناگون جامعه تاثیرگذاراست.

به گزارش روابط عمومی سپاه قم، سردار سید محمدتقی شاهچراغی روز یکشنبه در آیین معارفه رئیس جدید سازمان بسیج هنرمندان این استان افزود:  این نهاد مردمی در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم عزیز و ولایتمدار کشور فعالیت می‌کند و از قابلیت‌های خاصی برخوردار می‌باشد.

وی گفت: بسیج در هر قشری مخاطب خاص خود را دارد که مسئولان مختلف نهاد  باید در این زمینه اقدام به موقع، به هنگام و به اندازه داشته باشند و تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

سید محمدحسن یزدی نژاد مسئول جدید سازمان بسیج هنرمندان استان قم نیز در این مراسم گفت: آموزش علمی و فرهنگی به نسل جوان، توجه به سبک زندگی ایرانی اسلامی، استفاده از تجارب هنرمندان پیشکسوت، تربیت نیرو با توجه به نیروهای جوان در سه حوزه هنرمندان متعهد، مدیران فرهنگی و ادبی و منتقدان فرهنگی و ادبی از برنامه‌های مورد توجه در بسیج هنرمندان است.  

در این مراسم، طی حکمی از سوی فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع)،  سید محمدحسن یزدی نژاد به ریاست سازمان بسیج هنرمندان استان قم منصوب و از تلاش‌های قاسم بابایی قدردانی شد.

یزدی نژاد از سال ۱۳۷۳ وارد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شده و مسئولیت‌های متعددی را در رده‌های مختلف برعهده داشته، و پیش از این مدیر روابط عمومی و ارتباطات سپاه قم بوده و هم اکنون سرپرست دفتر خبرگزاری بسیج در این استان را بر عهده دارد.

۷۴۰۶/ ۶۱۳۳/    

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =