۱۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۴۳
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83461036
۰ نفر

برچسب‌ها

عبدی: عراقی‌ها شروع کننده درگیری بودند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران درباره درگیری پیش آمده در دیدار ایران و عراق گفت: عراقی‌ها شروع کننده درگیری بودند و آنها بدشان نمی‌آمد که بازی را زود تمام کنند.

حسین عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به خبر درگیری بازیکنان تیم نوجونان در دیدار دوستانه برابر عراق گقت: متاسفانه درگیری از سوی تیم حریف آغاز شد. بازیکنان ما در حال خوشحالی بودند که بازیکنان حریف از پشت بازیکنان ما را هل دادند و آغازگر این درگیری‌ها شدند. بازیکنان ما تقصیری نداشتند و فیلمش هم موجود است.

در این بازی دو تیم به تساوی ۲ بر ۲ دست یافتند و ملی پوشان کشورمان در حالیکه تا دقیقه ۸۰ بازی ۲ بر ۱ عقب بودند، به گل تساوی رسیدند و سپس بازیکنان به درگیری پرداختند. 

وی افزود: ما در بازی اول عراق را شکست داده بودیم و در بازی دوم حریف قصد داشت به هر نحوی که شده نتیجه بازی را از آن خود کند. آنها وقتی گل دوم را دریافت کردند شیرازه تیمشان از هم پاشید و به همین خاطر برای آنها خوب شد که بازی نیمه تمام ماند چرا که اگر تنها چند دقیقه دیگر این بازی  ادامه پیدا می‌کرد، گل‌های بیشتری دریافت می‌کردند. به همین خاطر به نظر می‌رسید آنها دوست داشتند بازی با همین نتیجه نیمه تمام بماند.

سرمربی تیم نوجوانان ایران خاطر نشان کرد:ما همیشه سعی کردیم اخلاق مداری را در دستور کارمان قرار دهیم و در سنین پایه اخلاق را هم به بازیکنان بیاموزیم. چرا که بازیکنان در این رده، در سن و سال حساسی قرار دارند. من شنیدم که عراق در چند رده دیگر هم بازیکنانش در بازی‌های دوستانه درگیری ایجاد کردند.

وی در مورد شرایط تیم نوجونان در آستانه شروع مسابقات رسمی این تیم اظهار داشت: ما در این مدت هر روز با دو تیم کار کردیم و از بین این دو تیم ۲۵ بازیکن را انتخاب کردیم. امیدوارم که بتوانیم موفق ظاهر شویم.

سرمربی تیم نوجوانان در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است اتفاقات تورنمنت چین و کافا که با ناکامی تیم نوجوانان ایران همراه بود، در این مسابقات هم تکرار شود، خاطرنشان کرد: در  هر دو تورنمنت قبلی ما ۵۰ درصد تیم را داشتیم اما با تلاش کادر فنی بهترین نفرات را انتخاب کردیم و ۲۵ را انتخاب کردیم که در نهایت با ۲۳ بازیکن راهی مسابقات خواهیم شد. در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست اما شرایط خوبی را ایجاد کردیم و ریسک ها را به حداقل رساندیم.

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با عملکرد این تیم  در بازی با تراکتورسازی هم اظهار داشت:  در نیمه اول این مسابقه بازی پایاپای بود اما گل دقایق پایانی معادلات را بر هم زد. نیمه دوم را پرسپولیس خوب شروع کرد اما متاسفانه نتوانستند در این بازی به گل برسند.

وی گفت: پرسپولیس در بخش هجومی نتوانسته  چندان موفق ظاهر شود و فکر می کنم علی علیپور در خط حمله تنها است. امیدوارم کادر فنی هر چه زودتر یک مکمل برای او پیدا کند تا در بخش هجومی هم پرسپولیس موفق ظاهر شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =