۱۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۲۸
کد خبرنگار: 2091
کد خبر: 83461012
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار: سنگفرش کردن خیابان امام(ره) سمنان از نیمه مهر کلید می‌خورد

سمنان- ایرنا- فرماندار سمنان گفت: عملیات اجرایی سنگ‌فرش خیابان امام(ره) این شهر از ۱۵ مهر امسال آغاز می‌شود.

سیدعباس دانایی روز یکشنبه در نشست ساماندهی بازار سمنان در سالن اجتماعات فرمانداری افزود: اجرای طرح سنگ‌فرش خیابان امام سمنان در مرحله اول از میدان شریعتی تا چهارراه مازندران اجرا می‌شود.
وی ادامه داد: تمام دستگاه‌های خدماتی در اجرا و اتمام این طرح‌ در منطقه خیابان امام، بازار و معابر اطراف آن ، یک ماه برای انجام کار فرصت دارند.
وی تصریح کرد: سبک سازی بام برخی از مناطق، آجرفرش کردن بام، پشت بندها و مرمت‌های اضطراری، برخی از اقدام‌ها برای حفظ و نگهداری بازار تاریخی سرپوشیده سمنان است.
فرماندار سمنان با اشاره به تشکیل هیات امنای بازاریان سمنان خاطرنشان کرد: مشارکت دستگاه‌های اجرایی و بازاریان نقشی مهم در تسریع و تسهیل روند اجرای طرح‌ها دارد.
نشست ساماندهی بازار سمنان با حضور فرماندار، مدیران دستگاه‌های خدماتی و رئیس انجمن بازاریان برگزار و درباره بهسازی کامل بام، کف سازی بازار، نورپردازی، اصلاح شبکه آب و فاضلاب و دیگر مسایل مربوط به خیابان امام و آثار تاریخی منطقه مانند بازار سرپوشیده بحث و تبادل نظر و مقرر شد هیات امنای بازار نشست توجیهی آغاز طرح سنگ فرش خیابان امام با بازاریان را به منظور ساماندهی وضعیت بازار برنامه‌ریزی کند .
۷۳۴۲/۶۱۰۳

برچسب‌ها

اخبار مرتبط