۱۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۴۰
کد خبرنگار: 2044
کد خبر: 83461007
۰ نفر

برچسب‌ها

 مراجعه به پزشکی قانونی قم ۴ درصد افزایش داشت

قم - ایرنا - مسئول روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی قم گفت: در بررسی آمار چهار ماه منتهی به تیرماه امسال مشخص شد که مراجعات به پزشکی قانونی استان، چهار درصد افزایش داشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی قم، ابوالفضل رضایی زواره روز یکشنبه در گفت وگویی، افزود: در مقایسه آمار پرونده های تشکیل شده در چهار ماه ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزایشی معادل چهار درصد مشاهده می شود که بیشترین میزان این مراجعات مربوط به نزاع و درگیری بوده است.

وی خاطرنشان کرد: تعداد ۱۲ هزار و ۶۸۴ پرونده سرپایی در چهار ماه اول سال جاری در مراکز پزشکی قانونی تشکیل شده که این رقم در مدت مشابه سال قبل ۱۲ هزار و ۱۵۸ مورد بوده است.

وی ادامه داد: این در حالی است که بیشترین مراجعه به پزشکی قانونی در چهار ماه اول سال جاری با رقم ۴ هزار و ۵۷۴ مورد مربوط به بررسی صدمات حاصل از نزاع و درگیری بوده و مقایسه این آمار با تعداد پرونده های نزاع در مدت مشابه سال گذشته متاسفانه حاکی از رشد هشت درصدی در این مورد است.

وی گفت: همچنین ضمن این بررسی مشخص شد که تعداد مصدومان حوادث ترافیکی و سوانح رانندگی در مدت زمان یاد شده در امسال نسبت به سال گذشته، کاهش ۲ درصدی داشته، به طوری که این رقم در چهار ماه اول سال جاری به ۳ هزار و ۴۴۵ مورد رسیده است.

۷۴۰۶/  ۶۱۳۳/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =