۱۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۹
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83460903
۰ نفر

برچسب‌ها

۸۵ بانوی کشتی گیر در کرمانشاه فعالیت می کنند

کرمانشاه - ایرنا - نایب رئیس هیات بانوان کشتی کرمانشاه، از فعالیت ۸۵ کشتی گیر خانم در استان زیرنظر این هیات خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، فهیمه امیری روز یکشنبه در نشستی خبری اظهار داشت: کشتی بانوان حدود سه سال است که راه اندازی شده و در این مدت کشتی گیران و تیم های ما موفقیت های خوبی را کسب کرده اند.

وی افزود: کشتی بانوان کرمانشاه در بخش آلیش ۲ ملی پوش به نام های ندا مرادی و هانیه عاشوری دارد که احتمال عضویت آن ها در تیم ملی و اعزام به مسابقت جهانی ترکیه وجود دارد، ضمن اینکه در بخش کلاسیک نیز چهار دعوت شده به اردوی تیم ملی داریم.

امیری تصریح کرد: در بخش تیمی هم باغچه مینو و مجتمع خدمات رفاهی قربانی طی یکی ۲ سال اخیر موفقیت های خوبی داشته اند و توانسته اند در مسابقات قهرمانی کشور روی سکو بایستند.

نایب رئیس کشتی بانوان کرمانشاه همچنین از فعال بودن کشتی بانوان در چهار شهرستان استان خبر داد و گفت: یکی از برنامه هایی که به صورت جدی دنبال می شود توسعه این رشته در بقیه شهرستان های استان است.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه های در دست اجرا اجرای برنامه استعدادیابی است که با بازگشایی مدارس در مهرماه به صورت جدی دنبال می شود.

امیری در پایان گفت: هم اکنون بانوان کشتی گیر استان به صورت دائم در سالن کشتی مجموعه کوثر و روزهایی از هفته را در خانه کشتی کرمانشاه مشغول تمرین و فعالیت هستند.

۷۴۵۸/۸۰۶۶