۱۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۴
کد خبرنگار: 2502
کد خبر: 83460894
۰ نفر

برچسب‌ها

شیمیدر قرارداد با ۵ بازیکن را تمدید کرد

تهران- ایرنا- تیم بسکتبال شیمیدر تهران بعد از تمدید قرارداد سرمربی خود، قرارداد ۵ بازیکن خود را نیز تمدید کرد.

تیم بسکتبال شیمیدر تهران بعد از تمدید قرارداد با سرمربی فصل قبل خود با ۵ بازیکنش نیز برای ادامه همکاری به توافق رسید. محمدرضا اسلامی سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر، ذفصل آینده نیز هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت. برهمین اساس باشگاه شیمیدر اعلام کرد که قراردادهای محمد جمشیدی، مهدی کامرانی، رافی و درو درغوکاسیان و وحید دلیرزهان را برای فصل بعدی تمدید کرده‌ است و این بسکتبالیست‌ها سال آینده نیز پیراهن شیمیدر تهران را به تن خواهند کرد.  

پیش از این مهران شاهین‌طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال هدایت شهرداری گرگان را برعهده گرفته بود و روزبه ارغوان و امیر صدیقی نیز با این تیم قرارداد بستند.

فرزاد کوهیان مربی تیم ملی نیز سرمربی تیم پتروشیمی شد و این باشگاه با سجاد مشایخی، میثم میرزایی، حامد حسین زاده، محمد حسن زاده، محمد یوسف‌وند، رسول مظفری، اشکان خلیل نژاد، محمدرضا اکبری، محمدرضا بهرام زاد و پیام کیانی قرارداد بست.

مصطفی هاشمی نیز سرمربی تیم بسکتبال مهرام شد و از این باشگاه اخباری رسیده مبنی بر اینکه صمد نیکخواه‌بهرامی، آرمان زنگنه و فرید اصلانی سال آینده با این تیم خواهند بود.

نفت آبادان نیز سال بعد با حماد سامری وارد لیگ می‌شود و به طور رسمی قرارداد سعید داورپناه را تمدید کرده‌ است. محمد ترابی نیز به این تیم پیوسته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =