مسی ها میزبان، آرمان گهر میهمان

کرمان - ایرنا - نمایندگان فوتبال استان کرمان در لیگ دسته یک کشور در هفته چهارم در ۲ بازی به عنوان میزبان و یک بازی به عنوان میهمان به مصاف حریفان خود می‌روند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، تیم فوتبال مس کرمان که با چهار امتیاز در رده یازدهم جدول حضور دارد و روز دوشنبه ۱۱ شهریور از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه امام علی (ع) شهر کرمان میزبان تیم سرخپوشان پاکدشت خواهد بود.

تیم فوتبال مس کرمان در سه بازی گذشته خود به یک برد، تساوی و یک باخت رسیده است.

روابط عمومی باشگاه صنعت مس کرمان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمام بلیت های این بازی از سوی باشگاه خریداری شده و تماشاگران می توانند به صورت رایگان وارد ورزشگاه شده و بازی را از نزدیک ببینند.

سعید قرایی افزود: امیدواریم با حضور حداکثری هواداران و تشویق آنها تا دقیقه ۹۰ سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

اما تیم فوتبال مس رفسنجان نیز در همین روز و در همین ساعت در ورزشگاه پنج هزار نفری شهدا صنعت مس رفسنجان میزبان تیم نیروی زمینی است.

مس رفسنجان که تاکنون باختی را در کارنامه خود ثبت نکرده است با یک برد و ۲ تساوی به مصاف تیم نیروی زمینی می‌ رود که هر سه بازی گذشته خود را واگذار کرده است.

مسی های رفسنجان با پنج امتیاز در رده هشتم لیگ دسته یک کشور حضور دارند.

روابط عمومی باشگاه مس رفسنجان نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از تماشای رایگان این بازی خبر داد و گفت: از تمام هواداران می خواهیم برای حمایت از تیم محبوب خود به ورزشگاه بیایند.

امیر عبدالهی افزود: امیدواریم بتوانیم با کسب پیروزی در این بازی دل هواداران را شاد کنیم.

اما تیم آرمان گهر سیرجان نیز در روز سه شنبه دوازدهم شهریور از ساعت ۱۸ در شهر گیلان به مصاف تیم داماش گیلان می رود.

 آرمان گهر سیرجان با ۲ تساوی و یک شکست و با ۲ امتیاز از سه بازی گذشته خود در رده سیزدهم جدول حضور دارد.

۳۰۲۹/۹۷۶۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =