۱۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۷
کد خبرنگار: 2051
کد خبر: 83460721
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۱۰ کیلوگرم ماری‌جوانا در فراهان کشف شد

اراک - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان فراهان گفت: ۱۱۰ کیلوگرم ماده مخدر ماریجوانا در عملیات دستگیری ۲ توزیع کننده مواد افیونی در شهرستان فراهان از یک واحد گاوداری کشف و ضبط شد.

به گزارش روز یکشنبه  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ«علی اکبر عیسی آبادی» افزود: پلیس فراهان در انجام تحقیقاتی از نگهداری و قصد توزیع مقادیری مواد مخدر توسط ۲ قاچاقچی در یکی از روستاهای این شهرستان مطلع شد.

وی افزود: با برنامه ریزی عملیات پلیس گاوداری که این افراد برای نگهداری مواد مخدر استفاده می کردند، شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی مورد بازرسی قرار گرفت.

این مقام مسئول اضافه کرد: در بازرسی انجام شده از گاوداری مقادیر اشاره شده ماریجوانا که به شکل بسته بندی شده نگهداری می شد کشف و متخلفان دستگیر شدند.

سرهنگ عیسی آبادی خاطرنشان کرد: در این خصوص پرونده ای تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارسال شد.

کشف ۵ کیلوگرم تریاک در عملیات پلیس شهرستان شازند

فرمانده انتظامی شهرستان شازند گفت: در عملیات ماموران انتظامی شهرستان شازندپنج کیلوگرم ماده مخدر تریاک ازسه مسافر یک اتوبوس بین شهری کشف شد.

سرهنگ «محمد عقیل سلگی» افزود: در ادامه روند مبارزه همه جانبه با معضل مواد مخدر ماموران انتظامی شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس که از جنوب کشور به سمت تهران در حرکت بود مشکوک شدند.

وی افزود: در اقدامی غافلگیرانه اتوبوس متوقف و پس از بازرسی از آن پنج کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در خودرو جاساز شده بود کشف شد.

این مقام انتظامی گفت: پرونده افراد دستگیر شده برای سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی ارجاع شد.

عملیات پیش دستانه پلیس در دستگیری ۱۲ اخلالگر نظم و امنیت در اراک

فرمانده انتظامی شهرستان اراک گفت:  ۱۲ نفر از اراذل و اوباشی که قصد درگیری در یکی از محله های شهر اراک را داشتند در عملیات پیش دستانه پلیس دستگیر و تعدادی قمه و چوب دستی از آنان کشف شد.

سرهنگ «امیر مختاری» افزود: ماموران انتظامی شهرستان اراک با اشراف اطلاعاتی و با همکاری پلیس امنیت عمومی استان از قصد درگیری شماریاز هنجارشکنان در یکی از محله های شهرستان مطلع شدند.

وی اضافه کرد: با اقدامات اطلاعاتی انجام شده و با هماهنگی با دستگاه قضایی، در عملیاتی این افراددستگیر شدند.

این مقام انتظامی  بیان کرد:  طرح های امنیت پلیس در راستای برخورد با هر گونه قصد ایجاد خلل در نظم و آرامش عمومی با قاطعیت  ادامه خواهد یافت.

استان مرکزی ۱۲ شهرستان و یک میلیون ۴۴۰ هزار نفر جمعیت دارد.

۳۰۱۷/۶۰۱۳/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =