باران، پرواز عسلویه - ساری را به تهران برد

ساری - ایرنا - مدیرکل فرودگاه‌های مازندران از فرود پرواز روز یکشنبه عسلویه به ساری در فرودگاه مهرآباد تهران خبر داد و گفت که به دلیل شرایط جوی بد در مازندران و فرودگاه دشت ناز ساری و کم بودن دید خلبان ، این هواپیما مجبور به تغییر مقصد شد.

سعدالله وطن خواه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود که پرواز شماره ۶۹۰۶ هواپیمایی کاسپین با حدود ۱۲۰ مسافر ساعت ۱۰ صبح امروز یکشنبه از فرودگاه عسلویه بلند شد و قرار بود ساعت ۱۱ و ۳۵ دقیقه در فرودگاه دشت ناز ساری به زمین بنشیند.

وی گفت که این هواپیما تا آسمان شهر ساری پرواز کرد و قصد فرود داشت که به دلیل دید کم، خلبان نتوانست در اینجا به زمین بنشیند و برای حفظ ایمنی پرواز و مسافران ، با هماهنگی های صورت گرفته با فرودگاه مهرآباد به تهران رفت.

وطن خواه افزود: با توجه به رفع شدن بدی شرایط آب و هوای مازندران و رفع مشکل کاهش دید خلبان ، این پرواز بزودی از فرودگاه تهران پرواز می کند . 

مازندران از اواخر شب گذشته درگیر باران و کاهش دما شده است به طوری که در اکثر اوقات امروز بارش باران ، چهره پائیزی به این استان داده و مردم را در دهمین روز از شهریور ماه غافلگیر کرده است.

 مازندران سه فرودگاه در شهرستان‌های ساری ، رامسر و نوشهر دارد. ماهانه ۶۸۰ پرواز در مسیرهای تهران، مشهد ، شیراز ، بندرعباس ، عسلویه ، کیش ،اهواز، عتبات عالیات و عربستان در این فرودگاهها نشست و برخاست دارند .

۲۰۹۶/۱۶۵۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =