لباس فرم ۶۲۰۰ دانش آموز نیازمند بوشهری رایگان تامین می شود

بوشهر- ایرنا- در راستای کمک به دانش‌آموزان زیرپوشش کمیته امداد استان بوشهر لباس فرم مدرسه ۶ هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز بطور رایگان از طرف آموزش و پرورش این استان تامین می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهردر نشست با مسئولان آموزش و پرورش این استان گفت: امسال به دنبال اجرای کیفی طرح ارائه یک بسته تحصیلی مناسب در سطح استان تلاش می‌شود با همکاری آموزش و پرورش و با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و دولتی، بسته‌های تحصیلی را به میزان ۳۰۰ هزار تومان برای هر دانش‌آموز نیازمند در نظر بگیریم و تا قبل از ۲۰ شهریور در اختیار آنها قرار دهیم.

احمد لطفی اضافه کرد: سال گذشته با همکاری آمورش و پرورش و مجموعه‌های دولتی و خصوصی استان بوشهر، طرح ارائه یک بسته تحصیلی به میزان ۲۰۰ هزار تومان شامل لباس فرم مدرسه، کیف، کفش و لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان تحویل شد.

وی ادامه داد: کمیته امداد کیف، کفش و لوازم تحریر مورد نیاز دانش‌آموزان زیر پوشش خود را تامین و آموزش و پرورش نیز زمینه‌ تامین هزینه لباس فرم مدرسه این دانش آموزان را فراهم می‌کند.

لطفی با اشاره به آغاز جشن عاطفه‌ها از ابتدای شهریور تا ۱۰ مهر ماه امسال تصریح کرد: این جشن به مدت ۴۰ روز و در دو مرحله انجام می‌شود که مرحله  نخست آن برای کمک رسانی عموم مردم و خیران است و مرحله دوم آن در ۱۰ مهر ماه ویژه مدارس و کمک رسانی اولیای دانش آموزان است.

وی یادآور شد: مردم استان بوشهر سال گذشته سه میلیارد تومان در جشن عاطفه‌ها به دانش‌آموزان نیازمند کمک کردند انتظار می‌رود امسال نیز برای ایجاد زمینه مناسب برای شروع سال تحصیلی جدید همکاری لازم انجام شود.

 سرپرست آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: هیچ دعایی بهتر و با ارزش‌تر از لبخند یک دانش آموز نیست.

غلامحسین حسینی گفت: مدرسه بزرگترین منبع برای تربیت کودکان و نوجوانان به‌عنوان سرمایه‌های این سرزمین است و ما مسئولان باید به فکر برطرف کردن نیازها و مشکلات تحصیلی آنها باشیم.

وی ادامه داد: بهترین لذت برای یک دانش‌آموز موقعی است که لوازم تحصیلی آن از جمله کیف، کفش، لباس و لوازم تحریر قبل از شروع مدرسه به دستش برسد و اگر پس از آن باشد لذتی برای او نخواهد داشت.

سرپرست آموزش و پرورش استان بوشهر آمادگی خود را برای همکاری با کمیته امداد در تهیه لباس فرم رایگان مدرسه برای دانش آموزان نیازمند اعلام کرد.

۶۰۴۷/۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =