۱۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۵۶
کد خبرنگار: 958
کد خبر: 83460693
۰ نفر

برچسب‌ها

 نمایشگاه اختراع و نوآوری در دمشق آغاز به کار کرد

تهران – ایرنا- نوزدهمین نمایشگاه اختراع و نوآوری در نمایشگاه بین المللی دمشق با مشارکت ۸۲۷ مخترع آغاز به کار کرد.

به گزارش خبر گزاری رسمی سوریه (سانا)، این نمایشگاه به کوشش وزارت تجارت داخلی و حمایت از مصرف کنندگان سوریه و با همکاری هیئت عالی تحقیقات علمی و انجمن مخترعین برگزار شده است.

در همین راستا "غسان الفاکیانی" مدیر کل مؤسسه عمومی نمایشگاه ها و بازارهای بین المللی سوریه به سانا گفت: این نمایشگاه که در چهارمین روز از فعالیت نمایشگاه بین المللی دمشق آغاز به کار کرده با استقبال گسترده مردم رو به رو شده  است و تاکنون ۱۳۲ هزار نفر از آن بازدید کرده اند.

شصت و یکمین نمایشگاه بازرگانی بین المللی سوریه با شعار "از سوریه به جهان" روز ششم شهریور با حضور بیش از ۵۰۰ شرکت از ۳۸ کشور جهان در اطراف شهر دمشق آغاز به کار کرد و قرار است تا چهاردهم همین ماه فعال باشد، نمایشگاهی که قبل از شروع به کار خود مقامات آمریکایی را به واکنش و مخالفت با شروع فعالیت واداشته است.

مقام های سوری نیز با ارایه تسهیلات تشویقی و دادن امتیازات خاص، زمینه را برای سرمایه گذاران به خصوص سرمایه داران سوری مقیم خارج و خارجی ها فراهم کرده اند.

در نمایشگاه امسال دمشق کشورهای مهمی چون جمهوری اسلامی ایران، روسیه، چین، هند، برزیل، الجزایر، لبنان، فلسطین، عراق، عمان، امارات، آفریقای جنوبی، فیلیپین، اندونزی و جمهوری چک حضور دارند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =