۱۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۵۶
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 83460655
۰ نفر

برچسب‌ها

شناگران جوان خراسانی رتبه سوم کشور را کسب کردند

مشهد- ایرنا- پسران شناگر خراسان رضوی در دومین دوره المپیاد شنا به منظور شناسایی استعدادهای کشور با کسب ۱۱ مدال رنگارنگ بر سکوی سوم این رقابتها ایستادند.

سرپرست و مربی تیم شنای خراسان رضوی روز یکشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: دومین دوره المپیاد ورزشی استعدادهای برتر کشور از ششم تا نهم شهریور ماه جاری در رده سنی ۱۳-۱۴ سال در کرمانشاه برگزار شد. در این چارچوب تیم اصفهان بر سکوی نخست ایستاد و کرمانشاه دوم شد.

حمید ولی زاده حاصل رقابت شناگران جوان خراسانی را در المپیاد ورزشی استعدادهای برتر کشور پنج مدال طلا، چهار نقره و دو مدال برنز اعلام و بیان کرد: میلاد میرشاهی در ماده ۲۰۰ متر قورباغه و ابوالفضل سام در مواد ۵۰ و ۲۰۰ متر کرال پشت بر سکوی قهرمانی این رقابتها ایستادند.

وی افزود: امیرکیان حقیقت خواه، میلاد میرشاهی و ابوالفضل سام نیز دیگر شناگران خراسانی این مسابقات در ماده چهار در ۱۰۰ متر مختلط تیمی مقام نخست را کسب کردند. امیرکیان حقیقت خواه در ماده ۱۰۰ متر پروانه، میلاد میرشاهی در ماده ۱۰۰ متر قورباغه و ابولفضل سام نیز در ماده ۸۰۰ متر آزاد رتبه دوم را به دست آوردند.  

سرپرست و مربی تیم شنای خراسان رضوی ادامه داد: همچنین میلاد میرشاهی، امیرکیان حقیقت خواه و ابولفضل سام در ماده چهار در ۱۰۰ متر آزاد تیمی دومین دوره المپیاد ورزشی استعدادهای برتر کشور بر سکوی سوم رقابتها ایستادند.

وی گفت: در رده سنی ۱۵- ۱۶ سال نیز مهدی فریدمهر دیگر شناگران خراسانی در ماده ۲۰۰ متر پروانه مدال طلا را از آن خود کرد و در ماده ۴۰۰ متر آزاد مدال نقره را به گردن آویخت. همچنین معراج توروه در رشته ۵۰ متر قورباغه به مقام سوم این رقابتها دست یافت.

چهار هزار شناگر به طور سازماندهی شده در خراسان رضوی این رشته ورزشی را پیگیری می کنند.

۷۵۰۷/۱۸۵۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =