۱۰ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۵۶
کد خبرنگار: 957
کد خبر: 83460504
۰ نفر

برچسب‌ها

شرکت گاز کردستان ۷۰۰ میلیارد ریال از مشترکان طلب دارد
عکس ترئینی است

سنندج - ایرنا - شرکت گاز کردستان از مشترکان خود در بخش‌های اداری، خصوصی، تولیدی و صنعتی بابت گاز مصرفی ۷۰۰ میلیارد ریال طلب دارد.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مطالبات مربوط به دستگاه های اجرایی، ادارات، بخش های صنعتی، تجاری، عمومی و بخشی هم مربوط به مشترکان خانگی است.  
احمد فعله گری از مشترکان استان خواست با پرداخت به موقع گاز بهای مصرفی، این شرکت را در اجرای تعهدات خود در بخش گازرسانی به مناطق مختلف و خدمات رسانی به مردم یاری کنند.  

وی تاکید کرد: ارائه خدمات و توسعه شبکه‌های گازرسانی در هر منطقه‌ای اعم از روستایی و شهری مستلزم تامین هزینه‌های مورد نیاز است که از طریق دریافت گاز بها محقق می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان یادآور شد: بودجه لازم این شرکت برای خدمات مختلف از محل اعتبارات استانی تامین نشده بلکه از درآمدهای حاصل از فروش گاز به مشترکان، پروژه های گازرسانی تعریف، تامین اعتبار و اجرا می‌شوند.  

وی اضافه کرد: مصرف گاز مدارس نیز تا سقف مشخصی که براساس ظرفیت کنتور و اقلیم بندی، تعیین می‌شود رایگان است و اگر بیش از این میزان باشد باید هزینه آن را پرداخت کنند.  

مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: ضریب نفوذ گاز طبیعی در جمعیت شهری ۹۹، ۹ درصد است و در مجموع میزان بهره‌مندی جمعیت شهری و روستایی تحت پوشش این شرکت به بیش از ۹۶ درصد ارتقا یافته است.

شرکت گاز کردستان ۵۱۷ هزار مشترک در بخش های خانگی، تجاری، صنعتی و عمومی دارد و  حدود یک میلیون و ۵۴۰ هزار نفر جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

استان کردستان با یک میلیون و ۶۰۳ هزار نفر جمعیت دارای ۱۰ شهرستان، ۳۲ شهر، ۳۱ بخش، ۸۶ دهستان و یک هزار و ۶۶۳ روستای دارای سکنه است.

۷۳۵۵/۹۱۰۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =