۹ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۷
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83459731
۰ نفر

برچسب‌ها

«ایکاردی» برای بازگشت به ترکیب اینتر دست به دامن قانون شد

تهران- ایرنا- «مائورو ایکاردی» در راستای اعمال فشار به باشگاه اینترمیلان برای بازگرداندن وی به ترکیب ۱۱ نفره، با ادعای ۱.۵ میلیون یورو خسارت، نراتزوری را تحت پیگرد قانونی قرار داد.

در نسخه کوتاه اسناد قانونی که در رسانه‌ها منتشر شده است، ایکاردی مدعی است که باشگاه «به وضوح اقدامات تبعیض آمیز» علیه وی اتخاذ کرده است.

مهاجم آرژانتینی می‌گوید که صرف نظر از حذف شدن از اردوی تبلیغاتی پیش‌ فصل اینتر و همچنین قرار نگرفتن در تصاویر تبلیغاتی پیراهن جدید باشگاه برای فصل جدید، مدیران باشگاه وی را مجبور کرده‌اند که به طور انفرادی و جدا از سایر بازیکنان تمرین کرده و وی را از جلسات تمرینی اختصاصی در نظر گرفته شده برای مهاجمان کنار گذاشته‌اند.

هدف ایکاردی از این اقدام فشار آوردن به باشگاه برای بازگشت ۱۰۰ درصدی به تمرینات بوده و در این راستا درخواست دریافت غرامتی معادل دست کم ۲۰ درصد دستمزدش یا به عبارتی ۱.۵ میلیون یورو کرده است.

منابع نزدیک به شبکه ای‌اس‌پی‌ان روز گذشته اعلام کردند که باشگاه اتلتیکو مادرید مذاکرات خود را برای انتقال قرضی ایکاردی با گزینه خرید دائمی ۷۰ میلیون یورویی آغاز کرده است.

مشکلات ایکاردی از ژانویه سال جاری با اختلاف نظر در خصوص تمدید قرارداد آغاز شد و مرد آرژانتینی در ادامه بازوبند کاپیتانی اینتر را از دست داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =

سرخط اخبار ورزش