کلنگ احداث فاز سوم پارک فناوری پردیس زده شد

تهران- ایرنا- کلنگ احداث فاز سوم پارک فناوری پردیس با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، به زمین زده شد.

فاز سوم پارک فناوری پردیس امروز شنبه ( 9 شهریورماه ) در حاشیه مراسم هفدهمین اجلاس سالانه پارک فناری پردیس با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران و غلامرضا انصاری معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت خارجه کلنگ فاز سوم پارک فناوری پردیس با هدف توانمندسازی کارآفرینان و فناوران وآماده سازی افراد دغدغه‌مند دارای طرح های  نوآورانه در حوزه سلامت بر زمین زده شد.

با افتتاح این فاز از پارک علم و فناوری پردیس، شرکت‌های دانش بنیان و واحدهای فناور از حمایت‌های زیرساختی سخت افزاری و نرم افزاری پارک بهره مند می شوند.

این پروژه دانش بنیان از تیرماه امسال با کارفرمایی پارک علم و فناوری پردیس معاونت علمی توسط شرکت پیمانکار آغاز شده و شرکت‌ها برای استقرار در این فاز جذب و پذیرش می‌شوند، این طرح با پیمانکاری شرکت مهندسی شمس عمران، مشاوره شرکت کالبدی آسیا و مدیریت شرکت مهندسین مشاور شورا تکمیل می شود.

فاز سوم پارک علم و فناوری پردیس در 21 هکتار و 85 قطعه مجزا میزبان نوآوری کسب و کارهای دانش بنیان و واحدهای فناور خواهد بود، اکنون 300 شرکت دانش بنیان و واحد فناور در پارک علم و فناوری پردیس مستقر هستند که با افتتاح فاز جدید، به این ظرفیت افزوده خواهد شد.

افتتاح هتل پارک، باشگاه ورزشی و مهد کودک پارک نیز که خدمات عمومی را ارایه می دهند در حاشیه هفدهمین اجلاس پارک فناوری پردیس راه اندازی شدند.

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha