سرمربی پی‌اس‌جی قلق «دمبله» را بلد بود؛ امید «نیمار» جان گرفت

تهران- ایرنا- رویای مرد برزیلی پاری‌سن‌ژرمن برای بازگشت به بارسلونا با دخالت مستقیم سرمربی پی‌اس‌جی و تلاش وی برای راضی کردن «عثمان دمبله» به ورود به قرارداد معاوضه «نیمار»، جانی دوباره گرفت.

باشگاه بارسلونا پیشنهادی شامل «ایوان راکیتیچ»، «ژان کلر تودیبو» و دمبله را به‌علاوه ۱۲۰ میلیون یورو نقد در ازای انتقال قرضی و یک ساله نیمار برای پی‌اس‌جی مطرح کرد اما مذاکرات پس از اینکه مرد فرانسوی به اطلاع مقامات بارسا رساند که تمایل ندارد بخشی از قرارداد باشد، به بن‌بست خورد.

راکیتیچ و تودیبو پیش‌تر موافقت خود را برای رفتن به پاریس اعلام کرده بودند و گزارش ها حاکی از آن است که پی‌اس‌جی، اوایل هفته جاری کار ویرایش ویدئو کلیپ رونمایی از آنها را آغاز کرد اما امتناع دمبله در کنار چند موضوع دیگر مذاکرات را به طور کامل از هم پاشید.

با این وجود، گزارش‌های اخیر مدعی هستند که نظر دمبله عوض شده و حالا تمایل دارد تا به عنوان بخشی از معامله وارد قرارداد شود.

در حقیقت روزنامه اکیپ فرانسه مدعی است که پس از متقاعد شدن دمبله به کوچ به پاریس توسط سرمربی پی‌اس‌جی، پیشرفت قابل توجهی در مذاکرات ایجاد شده است.

«توماس توخل» که به خوبی با دمبله آشنایی دارد، در سال ۲۰۱۶ و در دوران حضور در بورسیادورتموند، وی را از رن فرانسه خریداری کرد و حالا پس از برقراری تماسی شخصی با مرد فرانسوی او را متقاعد کرده است.

پی‌اس‌جی به پیشنهاد معاوضه به علاوه پول تمایل نشان داد اما پس از خارج شدن دمبله از توافق آخرین پیشنهاد آبی‌اناری‌ها را رد کرد.

«لئوناردو» مدیر ورزشی پاری‌سن‌ژرمن مدعی شد که شرایط برای این باشگاه مناسب نبوده و پیشنهادهای بارسا رضایتبخش نبوده است.

وی در این خصوص گفته است: ما ۲۷ آگوست نخستین پیشنهاد کتبی را دریافت و آن را رد کردیم؛ شرایط باب میل ما نبود؛ سه روز تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باقی مانده و در حال حاضر هیچ توافقی در کار نیست.

پیش از این گفته می‌شد بارسایی‌ها به شکلی فزاینده نسبت به احتمال تحقق این انتقال ناامید شده بودند اما دوربرگردان غافلگیرکننده دمبله، امید زیادی را به هیات مذاکره کننده بازگردانده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha