صهیونیست‌ها برای آتش‌افروزی در منطقه تلاش می‌کنند

تهران- ایرنا- دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس در بیانیه‌ای تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی به غزه و بیروت و تداوم تهدیدات این رژیم را محکوم کرد.

به گزارش دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی، در بیانیه این دبیرخانه که امروز شنبه منتشر شده، آمده است:‌ حزب لیکود به رهبری نتانیاهو با اهداف چند منظوره از جمله انتخاباتی، درصدد ایجاد فضای رعب و وحشت در سرزمین‌های اشغالی برای جذب آرای خاکستری و همچنین ایران‌هراسی برای حفظ حمایت همه جانبه ترامپ از رژیم صهیونیستی می‌باشد.

این بیانیه می افزاید: صهیونیست‌ها بخوبی می‌دانند که روند تحولات در منطقه به نفع آنها نیست و لذا می‌خواهند با حملات ایذایی به لبنان و غزه افکار عمومی را از واقعیت‌های صحنه منحرف کنند.

در ادامه این بیانیه آمده است: دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین از مجامع بین‌المللی و مجالس جهان می‌خواهد که با محکومیت تجاوزات و تهدیدات خطرناک رژیم صهیونیستی از بروز درگیری و جنگ جدیدی در منطقه جلوگیری کنند.

در بیانیه دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس آمده است:‌ رژیم صهیونیستی باید بداند که دوران آزادی عمل و بزن در رو گذشته است و جنگجویان و مبارزین مقاومت آمادگی دارند درس بزرگ و فراموش نشدنی، در صورت تکرار تجاوزات به صهیونیست‌ها بدهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =