۹ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۹:۴۲
کد خبرنگار: 2962
کد خبر: 83458452
۰ نفر

برچسب‌ها

دولت تدبیر و امید با وجود تحریم‌ها، اقدامات ارزنده‌ای داشته است

یزد - ایرنا - فرماندار ابرکوه گفت: دولت تدبیر و امید با وجود تحریم‌های ظالمانه آمریکا در حوزه‌های مختلف اقتصادی و سیاسی اقدامات ارزنده‌ای در ۶ سال گذشته داشته است.

محمد کاظمی نسب جمعه شب به مناسبت آخرین روز از هفته دولت در جمع مردم بخش بهمن ابرکوه با تبیین بخشی از فعالیت‌های دولت افزود: درسال ۹۲ قیمت فروش هر بشکه نفت میانگین ۳۳ و هشت دهم درصد کاهش داشته و کاهش بودجه دولت از درآمدهای نفتی که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بوده در این ۶ سال ۲۴ درصد کاهش یافته است.

وی ادامه داد: درآمدهای مالیاتی کشور در این دولت تنها ۱۰ درصد افزایش یافته و این در حالی است متوسط حقوق کارکنان دولت در ۶ سال گذشته ۲.۳ برابر شده است.

رییس شورای اجتماعی ابرکوه بیان کرد: متوسط پرداختی به خانواده های مورد حمایت کمیته امداد و بهزیستی نیز در این دولت ۳.۷ برابر شده و جمعیت زیرپوشش بیمه ۸.۳ درصد افزایش یافته است .

کاظمی نسب در خصوص فعالیت حوزه سیاسی و مسائل بین المللی نیز یادآور شد: استکبار جهانی اعلام کرد که جمهوری اسلامی ایران ۴۰ سالگی خود را نخواهد دید درحالی که ۴۰سالگی انقلاب با برنامه های متعددی در حوزه های مختلف به نحو شایسته برگزار شد.

دوم تا هشتم شهریور به مناسبت سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت نامگذاری شده است.

۷۵۴۰/۶۰۱۴/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =