۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۲۲
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83458417
۰ نفر

برچسب‌ها

ذوب آهن سه بازیکن سرباز بلاتکلیف دارد

بوشهر- ایرنا- مربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: سه بازیکن سرباز این تیم برای بازی کردن در ذوب‌آهن اصفهان بلاتکلیف هستند و ۲ ماه است که نمی‌دانیم آنها را در اختیار داریم یا نه.

محمد خرمگاه جمعه‌شب در نشست خبری بعد از مسابقه پارس جنوبی جم و ذوب‌آهن اصفهان در جمع خبرنگاران افزود: علاوه بر سه بازیکن یاد شده برای این بازی ۲ بازیکن مصدوم و یک بازیکن محروم داشتیم.

وی بیان کرد: با این وجود به بازیکنان جوان خود افتخار می‌کنیم که در این شرایط سخت به ما کمک کردند امیدواریم با جوان‌گرایی در طول فصل به موفقیت‌های لازم دست پیدا کنیم.

خرمگاه ادامه داد: دیدار با پارس جنوبی بازی خوبی بود و بازیکنان براساس آنالیزهای انجام‌شده در حد توان خود انتظارات را برآورده کردند.

مربی ذوب‌آهن اصفهان بیان کرد: مصدومیت یک بازیکن در این مسابقه کار را برای ما سخت کرد و نتوانستیم آن چیزی را که مد نظر داشتیم پیاده کنیم.

خرمگاه عنوان کرد: در این مسابقه در مجموع هفت بازیکن تاثیرگذار خود را نداشتیم که این موضوع در روند کار تیم تاثیر گذاشت.

وی ادامه داد: تیم پارس جنوبی جم  تیم خوب، هدف‌دار و با برنامه بازی می‌کند و باید به این تیم برای آینده رقابت‌ها امیدوار بود.

خرمگاه گفت: تیم داوری عملکرد مناسبی در این بازی داشت و در رابطه با اشتباه‌ آنها باید قبول کرد داوران انسان هستند و شاید اشتباه کنند که این شرایط برای همه تیم‌ها وجود دارد.

مربی ذوب‌آهن اصفهان اظهار کرد: تا ۲ روز قبل از برگزاری مسابقه شهر میزبان مسابقه برای ما مشخص نبود که امیدواریم برای بازی‌های آینده شاهد این روند نباشیم.

۷۲۱۲/۶۰۴۷/۶۰۴۵

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha