سرمربی تراکتور: بازی امروز نبرد تاکتیک‌ها بود

تبریز- ایرنا - سرمربی تیم فوتبال تراکتور آذربایجان پس از پیروزی تیمش در برابر پرسپولیس تهران گفت: بازی امروز نبرد تاکتیک‌ها بود.

مصطفی دنیزلی شامگاه جمعه در نشست خبری پس از این بازی با بیان اینکه این سه امتیاز برای ما ارزشمند است،  اما ما را از مسیر و اهداف طراحی شده منحرف نمی کند.

وی با بیان اینکه لیگ برتر ماراتون طولانی است، گفت: اتمسفر این بازی عالی بود و از شادی هواداران خوشحالم.

دنیزلی افزود:در تیم ما بازیکنان مشهوری هستند و با بررسی بازی پرسپولیس تاکتیک لازم را برای برتری در این بازی داشتیم.

وی با اشاره به اینکه در نیمه دوم این بازی هم موقعیت های خوبی داشتیم، گفت: گاهی بازی خوبی انجام می دهیم ولی برنده از زمین خارج نمی شویم.  

دنیزلی در مورد اشتباهات فردی بازیکنان با تجربه تراکتور گفت: به هر حال فوتبال اشتباهات فردی دارد ولی تعویض ها ربطی به این اشتباهات نداشت.

وی با بیان اینکه هنوز تیم در سطحی که من می خواهم نیست و از فوتبال مورد نظر من دور هستیم، گفت: بعد از هفته پنجم فوتبال دلخواه من را خواهید دید.

سرمربی تراکتور اظهارکرد: ۵۰ درصد بازیکنان تیم تغییر کرده اند و زمان بیشتری برای هماهنگی بازیکنان با هم نیاز است.

کالدرون: از بازی بازیکنانم راضی هستم

سرمربی تیم پرسپولیس هم با بیان اینکه ما امروز بازی خوبی انجام دادیم و تنها روی یک اشتباه در دقیقه ۴۵ گل خوردیم، گفت: 

در نیمه دوم تمام تلاشمان کردیم که بازی را مساوی کنیم.

گابریل کالدرون در مورد حضور پرشورها در ورزشگاه یادگار امام تبریز و تاثیرشان در نتیجه بازی امروز گفت: هواداران تراکتور حمایت خوبی داشتند ولی تیم ما به چنین جوی عادت دارد.

وی در مورد تعویض عالیشاه گفت: تمام تعویض ها برای بهبود کیفیت بازی انجام می شود و تغییرات ما برای افزایش حمله بود زیرا ما در شرایطی که عقب بودیم سعی داشتیم گل خورده را جبران کنیم.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه ما در موقعیت های تک به تک پیروز بودیم، افزود: در نیمه دوم هجومی تر بازی کردیم و باعث شد تراکتور عقب کشیده و به ضد حمله روی بیاورد و به نوعی وقت تلف کردند.

وی در پاسخی به سوالی در مورد اینکه طراوت و جنگندگی فصل گذشته پرسپولیس دیده نمی شود،  بودجه امسال پرسپولیس و استقلال را مقایسه کرد و در عین حال گفت: همچنان مدعی قهرمانی هستیم.

۹۸۵۳/۳۰۷۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =