حزب‌الله لاشه پهپادهای صهیونیستی را به ارتش لبنان تحویل داد

تهران- ایرنا - خبرگزاری رویترز جمعه شب گزارش داد: حزب الله لبنان، لاشه دو پهپاد رژیم صهیونیستی که یکشنبه گذشته در حومه جنوبی بیروت سرنگون شده بود، به دستگاه اطلاعاتی ارتش لبنان تحویل داده است.

خبرگزاری رویترز به جزئیات بیشتری در این باره اشاره ای نکرده است.

دو فروند پهپاد متجاوز رژیم صهیونیستی بامداد یکشنبه با نقض حریم هوایی لبنان در جنوب بیروت در منطقه ضاحیه سقوط کردند. پهپاد نخست هیچ گونه خسارتی به همراه نداشت، اما پهپاد دوم که مجهز به بمب بود، به بخشی از ساختمان رسانه ای حزب الله خساراتی وارد کرد.

پس از تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی با پهپادهای انتحاری به لبنان، "سیدحسن نصرالله" دبیرکل حزب الله لبنان در واکنش به این تجاوز  اعلام کرد: تجاوز صهیونیست ها بی پاسخ نخواهد ماند و دورانی که اسرائیل، لبنان را بمباران می کرد پایان یافته و امروز لبنان در امنیت به سر می برد.

رژیم صهیونیستی پس از شکست از حزب الله لبنان در جنگ سالهای ۲۰۰۰ و ۲۰۰۶ همواره به دنبال ضربه زدن به این جنبش برای جبران شکست خود بوده؛ اقدامی که تاکنون محقق نشده و در آینده نیز نخواهد شد؛ چرا که این حزب الله لبنان پس از جنگ سی و سه روزه نه تنها ضعیف نشده، بلکه به میزان قابل توجهی قوی تر نیز شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =