بازیکنان تیم فوتسال گیتی پسند قدرتمندانه با ستارگان ورامین بازی کردند

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان گفت: بازیکنان تیم من در دیدار با ستارگان ورامین فعل خواستن را صرف کردند و برای پیروزی در این بازی با تمام وجود بازی کردند.

حیمد بی غم جمعه شب بعد از پیروزی مقابل ستارگان ورامین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دیدار امروز بازیکنان گیتی پسند با تمام وجود بازی کردند و  پیروز میدان شدند که این موضوع برای باشگاه و شهر اصفهان ارزشمند و مهم است.

وی با تاکید بر اهمیت تلاش بازیکنان برای نتیجه گیری در این دیدار اظهار داشت: در بازی امروز بازیکنان گیتی پسند، تلاش کردند و حاصل تلاش آنها این بود  که با نتیجه پرگل ۴ یک پیروز میدان شدند و از آنها تشکر می کنم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان با قدردانی از تیم ستارگان ورامین به خاطر بازی خوب مقابل تیم گیتی پسند اصفهان تصریح کرد : این تیم در دیدار امروز بدون حاشیه فوتسال بازی کرد و به ضد فوتسال روی نیارود و بازی خوبی با ما به نمایش گذاشت.

وی در مورد داوری این دیدار اضافه کرد : در فوتسال درگیری فیزیکی در بازی وجود دارد و به نظر من داور مشکل خاصی نداشت.

همچنین سرمربی تیم ستارگان وارمین نیز گفت: بازی خوبی بود، تیم ما در نیمه اول موقعیت های خوبی داشت که نتواستیم ازآنها بهره ببریم و به گل برسیم.

رضا داورزنی ادامه داد : در نیمه دوم بازی پایاپایی بود و  در یکی از صحنه ها با ۵ بازیکن به سمت دروازه حریف حمله کردیم و یک گل زدیم ولی در مجموع نتوانستیم ببریم.

وی همچنین در مورد داوری نیز بیان کرد : از داوری راضی نبودم ، برای هر دو تیم اشتباهاتی داشت و در این بازی بهتر بود از داوران با تجربه تر استفاده می شد.

تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان با این پیروزی با ۱۹ امتیاز از ۱۰ بازی بعد از سن ایچ ساوه  و اختلاف یک امتیازی در رتبه دوم جدول لیگ برتر فوتسال کشور قرار دارد.

همچنین ستارگان ورامین نیزبا ۱۳ امتیاز در رتبه هشتم یگ برتر فوتسال کشور قرار دارد.

۸۱۱۴/۶۰۲۶/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =