طرح ها و پروژه های بزرگ تا پایان سال در هرمزگان به بهره‌برداری می‌رسد

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: طرح ها و پروژه های بزرگ و اشتغال زا در استان در دست اجرا می باشد که تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسند.

فریدون همتی در سخنانی در جمع نمازگزاران نماز جمعه بندرعباس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت اظهار داشت: دولت با تمام توان در حال کار و تلاش در راستای خدمت به مردم شریف ایران اسلامی است.

وی ادامه داد: با تلاش های صورت گرفته در استان هرمزگان، در هفته دولت سال جاری ۶۲۰ پروژه در حوزه های مختلف با اعتبار بیش از ۱۸۰۰ میلیارد تومان در سراسر هرمزگان به بهره برداری رسید.

استاندار هرمزگان افزود: علاوه بر این، طرح ها و پروژه های بزرگ و اشتغالزا در هرمزگان در دست اجرا می باشد که تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسند.

وی گفت: همچنین کنگره ملی بزرگداشت یکهزارو ۵۰۰ شهید استان هرمزگان در سال جاری برگزار می‌شود که به پاس احترام به این شهدای بزرگوار، ۱۵۰۰ پروژه عمرانی و توسعه ای در سراسر هرمزگان همزمان با این کنگره افتتاح خواهد شد.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: تحولات و پیشرفت های بزرگ با تلاش تمامی ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ویژه دولت، در سراسر کشور قابل مشاهده است و هرمزگان نیز به سرعت در مسیر توسعه قرار دارد.

۷۱۹۸/۶۰۴۸

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =