برگزیدگان پانزدهمین جشنواره قرآن و نماز وزارت نیرو در مشهد معرفی شدند

مشهد– ایرنا–  پانزدهمین جشنواره ملی قرآن و نماز فرزندان شاغلان وزارت نیرو روز جمعه با معرفی برگزیدگان آن در رشته های مختلف در مشهد به کار خود پایان داد.

سرپرست امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو در آیین پایانی این جشنواره گفت: وزارت نیرو همه ساله مسابقات قرآنی را در قالب جشنواره قرآن و نماز ویژه کارکنان، همکاران و فرزندان شاغلان برگزار می کند که امروز این دوره از مسابقات ویژه فرزندان همکاران برگزار شده است.

حجت الاسلام حسین قرنفلی افزود: ۳۰۰ نفر از فرزندان نخبه دختر و پسر دانش آموز همکاران وزارت نیرو که موفق به عبور از مرحله استانی این جشنواره و کسب رتبه های برتر شده بودند طی دو روز گذشته در مشهد به رقابت پرداختند.

وی بیان کرد: این دوره از رقابت ها فرزندان همکاران وزارت نیرو در هشت رشته اذان، قرائت، حفظ، مفاهیم قرآنی، آموزه های قرآن و نماز در دو مقطع تحصیلی ویژه دانش آموزان پایه پنجم تا نهم و دانش آموزان پایه های یازدهم و دوازدهم در مشهد رقابت کرده و با نظر هیات داوران نفرات اول تا سوم دختر و پسر هر رشته انتخاب شدند.

به گزارش ایرنا ۴۸ دانش آموز دختر و پسر فرزندان شاغلان وزارت نیرو از شرکت های آب منطقه ای، آب و فاضلاب، آب روستایی، برق منطقه ای، توزیع برق از استان های خراسان رضوی، گیلان، گلستان، زنجان، اصفهان، یزد، آذربایجان غربی، خوزستان، کرمان، قم، لرستان، اردبیل، مرکزی، هرمزگان، آذربایجان شرقی، مازندران به عنوان برگزیدگان این دوره از مسابقات معرفی شدند و از آنان تجلیل شد.

۷۴۸۹/۱۹۲۲

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =