۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۲
کد خبرنگار: 1936
کد خبر: 83458262
۰ نفر

برچسب‌ها

همدان شهری برتر با شهروندانی برتر

همدان- ایرنا- شهردار همدان با بیان اینکه همدان شهری برتر با شهروندانی برتر است گفت: دومین جشنواره شهروند برگزیده در راستای ایجاد تعاملات اثر بخش بین شهروندان و مدیریت شهری برگزار شد.

عباس صوفی عصر جمعه در آیین اختتامیه جشنواره شهروندان برگزیده همدان افزود:  این جشنواره در چارچوب ایجاد تعاملات اثربخش اجتماعی بین شهروندانعامل به وظایفشهروندی و مدیریت شهری همراه با چشم‌انداز رسیدن به شهر برتر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تمام تلاش تیم جشنواره بر این مهم استوار بود تا با شناسایی، معرفی و برجسته‌سازی سرمایه‌های اجتماعی و فرهنگی شهر همدان، این رویداد فرهنگی واجتماعی در شهر قوت بگیرد.

شهردار همدان تاکید کرد: شهروندان را به چالشِ مدیریت‌شهری دعوت کردیم تا با هم‌دلی و همراهی آنان با مدیران شهر، شهری آبادتر داشته باشیم. 

صوفی اظهار داشت: در این جشنواره  یک هزار و ۶۲۵ شهروند به صورت خوداظهاری و معرفی دیگران به‌منظور حضور در این چالشِ مدیریت‌شهری به ثبت رسیده است که پس از چندین مرحله داوری، حدود ۱۶۰ پرونده نهایی مورد بررسی داوران قرار گرفت و در نهایت  ۱۸ نفر از شهروندان برگزیده در حوزه‌های مختلف انتخاب شدند.

۷۵۲۳/۲۰۸۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =