۱۴ طرح در شهرستان گراش افتتاح و کلنگ‌زنی شد

شیراز- ایرنا- سفر معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس به شهرستان گراش در جنوب استان، با افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۴ طرح همراه بود.

عبدالرضا قاسم‌پور در سخنانی در آیین بهره‌برداری از طرح‌های شهرستان گراش با تاکید بر اینکه هفته دولت فرصتی برای معرفی خدمات دولت به مردم است، از افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌هایی با اعتبار ۲۲۰ میلیارد تومان همزمان با هفته دولت در این شهرستان خبر داد.
طرح بسته‌بندی سبزیجات خشک و منجمد شهرستان گراش با اشتغالزایی ۲۵ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم یکی از طرح‌هایی بود که به مناسبت هفته دولت در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.
این واحد با ظرفیت تولید ۵۲۰ تن سبزیجات خشک و منجمد در سال فعالیت می‌کند و برای راه اندازی آن دو میلیارد تومان از محل مشارکت دولت و بخش خصوصی هزینه شده است.
همچنین مدرسه ۶ کلاسه خیرساز وارث انصاری که با اعتبار افزون بر ۸۰۰ میلیون تومان ساخته شده است، افتتاح شد.
این مدرسه در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع و با مشارکت اداره نوسازی مدارس استان فارس ساخته شده است.
ساختمان جدید اداره دامپزشکی گراش در زمینی به مساحت ۴۹۶ متر مربع و با ۵۲۵ مترمربع زیربنا در دو طبقه نیز با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس به بهره برداری رسید.
 ساخت کارخانه تمام اتوماتیک تولید قطعات بتنی با زیربنای ۲۷۰۰ متر مربع و با اعتباری افزون بر پنج میلیارد تومان از دیگر پروژه هایی بود که در این سفر آغاز شد.
کلنگ زنی یک واحد پرورش شتر مرغ توام نیز با حضور قاسم پور انجام شد. این واحد پرورش شتر مرغ با ظرفیت دو هزار و یکصد پنجاه قطعه ای۱۵۰ قطعه مولد و  ۲۰۰۰ قطعه پرواری فعالیت خواهد کرد.
میزان سرمایه گذاری برای راه‌اندازی این واحد  ۵۰ میلیارد ریال خواهد بود و در زمینی به مساحت ۹۲۰۰۰ متر مربع احداث  و اشتغالزایی این طرح ۱۰ نفر خواهد بود.
۲۰۲۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =