سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری:اولویتمان صعود به مرحله پلی آف است

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری گفت: ما برای قهرمانی در لیگ تلاش می کنیم اما اولویتمان صعود به مرحله پلی آف است.

به گزارش ایرنا مینا بارانی جمعه پس از پیروزی تیمش مقابل پالایش نفت آبادان بیان کرد: هر ۲ تیم بازی خیلی خوبی به نمایش گذاشتند و من به باشگاه آبادان بابت این تیم خوب تبریک می گویم. ما برای برد وارد میدان شدیم و خوشحالم که به هدفمان رسیدیم.

وی با بیان اینکه پالایش نفت خیلی خوب برابر ما مقاومت کرد و بازیکنان این تیم جنگنده ظاهر شدند گفت: حریف تیم بسیار خوبی است و قطعا در آینده بازی های بهتری از آن ها می بینیم.

بارانی با اشاره به اینکه انگیزه بازیکنان پالایش بیش از ما بود چون بازی گذشته خود را با برد پشت سر گذاشته بودند گفت: باتوجه به این که هفته گذشته شکست خورده بودیم، بازیکنان ما هم قسم شده بودند که با دست پر از میدان خارج شوند و ه بردهای بعدی امیدوار باشیم.

سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری با اشاره به اینکه بازی کیفیت خوبی داشت و تیم آبادان شجاعانه بازی کرد گفت: خواشحالم که توانستیم با یک پیروزی پر گل دل هوادادان را شاد کنیم.

وی گفت: همانطور که می دانید بازی ها در ۲ مرحله برگزار می شود و در حال حاضر انگیزه تیم ها این است که بتوانند جزو چهار تیم صعود کننده به مرحله پلی آف باشند و در ادامه شتهد جنگ اصلی بین چهار تیم باشیم.

بارانی با بیان اینکه ما هم مانند سایر تیم ها به دنبال قهرمانی هستیم گفت: در ادامه تلاش می کنیم نقاط ضعفمان را برطرف کنیم و با قدرت بیشتر در برابر رقبا ظاهر شویم.

دیدار تیم های ملی حفاری و پالایش نفت با نتیجه ۶ بر صفر به سود حفاری به پایان رسید.

۹۸۷۹/۶۰۶۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =