تیم سابر پسران آذربایجان‌غربی بر سکوی سوم المپیاد کشور ایستاد

ارومیه- ایرنا- رییس هیات شمشیربازی آذربایجان‌غربی گفت: تیم شمشیربازی سابر نونهالان پسر استان بر سکوی سوم دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور جای گرفت.

آیدین رحمانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات با حضور شمشیربازان نونهال و نوجوان زیر ۱۶ سال کشور از هفتم تا نهم شهریورماه جاری به میزبانی استان اصفهان در آکادمی شمشیربازی زنده یاد «روزبه سرهنگ‌پور» این شهر در حال برگزاری است.

وی بیان کرد: تیم سابر سه نفره استان متشکل از عدنان اصلانی، مبین رضوی و دانیال ولی‌نژاد با مربی‌گری میرامین رضایی با یک پیروزی مقابل یزد و قبول شکست نزدیک ۴۵ بر ۴۰ مقابل مازندران از رسیدن به دیدار فینال بازماندند و با کسب مدال برنز تیمی بر سکوی سومی این المپیاد ایستاد.

وی ادامه داد: مسابقات اسلحه سابر دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور با حضور ۱۰ تیم در بخش تیمی و ۴۰ ورزشکار در بخش انفرادی برگزار شد و فردا شنبه رقابت‌های بخش تیمی اپه با حضور ۱۴ تیم و تیمی فلوره با حضور ۹ تیم برگزار می‌شود. 

رییس هیات شمشیربازی آذربایجان غربی گفت: روز گذشته نیز در بخش انفرادی اسلحه اپه «یاسین نوری و محمد برزگر» ۲ اپه‌ایست‌ نوجوان استان با مربی‌گری طاهر عاشوری /قهرمان ملی‌پوش استان/ به ترتیب مدال‌های طلا و برنز بخش انفرادی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور را بر گردن آویختند.

رحمانی افزود: طی چهار روز گذشته نیز تیم اسلحه فلوره و اپه بانوان آذربایجان‌غربی موفق به کسب یک مدال طلا و یک نقره در بخش انفرادی اپه، یک طلای تیمی فلوره و یک طلای تیمی اپه شدند.

سال گذشته در مسابقات شمشیربازی استعدادهای برتر ورزش کشور به میزبانی یزد، تیم بانوان آذربایجان‌غربی با کسب سه مدال انفرادی و ۲ مدال تیمی بر سکوی سومی قرار گرفت. 

۷۱۵۶/۶۱۸۵/

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =