۱۰ طرح خدماتی در ماکو و بازرگان افتتاح شد

ارومیه-ایرنا- ۱۰ طرح گازرسانی، عمران شهری و توسعه روستایی به مناسبت هفته دولت در ماکو و بازرگان به بهره برداری رسید و کلنگ احداث خط تغذیه گاز و ایستگاه TBS چهار روستا به زمین زده شد.

به گزارش ایرنا، مدیرکل شرکت گاز آذربایجان غربی روز جمعه در آئین افتتاح طرح گازرسانی به روستاهای «دانالو کوچک و بزرگ» اظهارداشت: برای گازرسانی به این ۲ روستا در مجموع ۱۰ کیلومتر لوله‌گذاری و ۲۱ میلیارد ریال هزینه شده است.

علیرضا شیخی افزود: با افتتاح این طرح‌ها، ۲۱۰ خانوار روستایی از نعمت گاز بهره‌مند شدند.

وی اضافه کرد: به مناسبت هفته دولت عملیات احداث خط تغذیه گاز و ایستگاه TBS روستاهای محور «خرمن‌یری» شامل «یاریم‌قیه سفلی، علیا و وسطی» و «خرمن‌یری» بخش بازرگان، شهرستان ماکو نیز با ۴۵ میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.

فرماندار ماکو نیز در این آیین اظهار داشت: به همین مناسبت آسفالت‌ریزی معابر، بهسازی و مقاوم‌سازی مساکن روستایی «دیم‌قشلاق»،«گل‌عالی» و «آغ‌گل» به مساحت ۲۳ هزار و ۶۰۰ متر مربع با هزینه ۱۳ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

حسن عباسی افزود: همزمان، بهره‌برداری از ۸۰ واحد مسکن روستایی در ماکو با ۱۶ میلیارد ریال هزینه و سه طرح‌ عمران و توسعه شهری در بازرگان شامل آسفالت‌ریزی معابر سطح شهر به مساحت ۵۰ هزار مترمربع ، احداث بلوار آزادی بطول ۸۰۰ متر و آسفالت‌ریزی ۱۳ هزار مترمربع در مجموع با ۱۷ میلیارد ریال آغاز شد.

ماکو و بازرگان از شهرهای شمالی آذربایجان‌غربی است که با بیش از ۹۷ هزار نفر جمعیت در داخل محدوده منطقه آزاد ماکو قرار دارد.

۷۱۳۲/۶۱۸۵/

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =